Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal még csak egy...

A párommal még csak egy hónapja vagyunk együtt, de máris dirigálni akar a kislányomnak. Engedjem?

Figyelt kérdés
A kicsi egy kicsit rossz, ezért rászól a párom ami nekem nem tetszik. Az én gyerekemre majd én rászólok.
2014. febr. 8. 19:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy te egy büdös paraszt vagy, még nem kell, hogy a gyerekedből is az legyen, inkább örülj, hogy valaki megneveli helyetted.
2014. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
65%

"Ha dirigál, a gyermek akarati fogyatékos lesz."


Ezt már nem is minősítem.

2014. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
40%

"Azért jól letámadtátok ezt a szegény édesanyát, pedig nem ez volt a kérdésben."


Azért hagy ne kelljen már sajnálnom azt a szegény édesanyát, akinek a gyereke káromkodni már tud, de az anyuka szerint azt nem fogja fel hogy az X+1-edik új pasija Attila bácsi.


Én mondjuk idegen gyerekére is rászólnék, vagy jól lecseszném az anyukát hogy ugyan nevelje már meg a kölkét, ha már megcsinálta.

2014. febr. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg kamu a kérdés,van aki megint unatkozott, s röhögni akart egyet azon, hogy hergeli egy-egy beszúrt kommentjével a válaszadókat.


A fentieken kívül annyit tudok hozzáfűzni, hogy én is rászólok a rokon gyerekekre is, ha rosszak. Ahogy rászól az óvónő is, vagy a tanár majd később egy-egy ilyen viselkedésére.

Nem tudom miért kellene hagyni, hogy egy gyerek szétrobbantsa a lakást, vagy csúnyán beszéljen?

Nem fog attól a gyerek lelke sérülni, ha megtanulja mi a helyes és mi nem az.

2014. febr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
62%

Te aztán felelősségteljes teljes édesanya vagy, engedd meg, hogy gratuláljak!

Egy hónap után mi a sz@rt keres nálad Attila bácsi? Mégis miért kell azt a gyereket így összezavarni lelkileg?

Ha csúnyán beszél, alapból neked kellett volna megelőzni azt, hogy ő rá tudjon szólni. Te miért hagyod?


Amúgy meg borzalmas, hogy a gyereknek a könnyűvérűséget tanítod, hiszen úgy tűnik, ne haragudj, hogy a te ágyadban a gyereked szeme láttára bárki bebújhat egy hónap után!

2014. febr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még annyit, hogy a gyerekednek nem az a legrosszabb, hogy rászólt Attila bácsi, mert csúnyán beszél, hanem az, amit TE csinálsz!

Nincs egy stabil családi háttere a gyerekednek, valószínűnek tartom, hogy ebből eredően bitang rossz is a kislány, ami nem az ő hibája!

2014. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
69%

Nem olvastam végig a hozzászólásokat, csak a kérdezőét.

Adott egy 1 hónapja tartó valami, még talán nem is kapcsolat. Maga a kérdező sem biztos benne, hogy lesz belőle bármi. A kapcsolat nem csak két embert érint, mert van egy 2 éves kislány is a képben. A legfontosabb kérdésben már most nem értenek egyet, mert a kérdező nem akarja, hogy a férfi nevelje a gyerekét, a férfi meg nevelni akarja, de egyébként nem engedi közel magához a gyereket, hogy Pista bácsiztatja magát, és nem tegeződhetnek, kb. mint egy idegennel.


Kedves Kérdező: a rövid véleményem az, hogy szállj ki ebből a kapcsolatból minél hamarabb, sok jóra nem vezet. Majd találsz olyan párt, aki megfelelően viszonyul a gyerekedhez. Viszont, a gyerkőcnek csak akkor mutasd be, ha már biztosan tudod, hogy lesz a kapcsolatból valami, akkor viszont engedd, hogy a leendő párod is belefolyjon a gyereknevelésbe. Elvégre az a cél, hogy idővel egy családot alkossatok, ebbe pedig nem fér bele, hogy van az én gyerekem, meg esetleg a tied (ha a másik félnek is van)

A mostani pasit meg mielőbb iktasd ki. Semmi értelme így folytatni.

2014. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
73%
Micsodaa? Két éves gyerek, a bácsit nem tudja kimondani, de csúnyán beszélni azt már tud 2 évesen? Hát azt meg hun tanulta?
2014. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
Egy öt éves kapcsolatnak is bármikor vége lehet.
2014. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
70%
Mi a francnak kell egy egy hónapos kapcsolatot máár hazavinni? Mi a francnak kellet bemutani neki? Szerencsétlen kislány így fog felnőni, hogy 4 havonta új apukája van... szerinted ez normális? És csoda hogy annyi a nyomorék, lelkisértült tini... Ha már valakit bemutatsz otthon, az azért már legyen komoly... Én akit ismerek anyákat és egyedül nevelték a gyereket, csak akkor kezdtek el ismerkedni, amikor már a gyerek nagyobb lett. 16-18 éves kb. És teljesen megértem, ők felelősségteljes szülők voltak, nem akarták a gyereküket tönkretenni. Számukra a gyerek érdeke volt az első. Egyébként emg nagyon helyes, hogy rászól. Ha befogadtad már a családba, akkor az ő gyereke is. Igenis szóljon rá, ha neveletlen és csúnyán beszél! Döntsd el, hogy szerinted ő a párod, vagy csak egy vendég, akinek meg kell kérdezni, hogy szabad-e kennie egy szelet vajas kenyeret....
2014. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!