Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinél hogy zajlik a Karácsony,...

Kinél hogy zajlik a Karácsony, otthon a szűk család vagy összegyül mindenki és együtt vagytok a szeretet ünnepén?

Figyelt kérdés
Szenteste,1. és másnapja is érdekel.Magyarorszagon vagy külföldön élsz?
2009. dec. 9. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

magyarországon,vas megyében,9500ban,és celldömölkönXD


Mi eddig mindig(24-én),meghívtuk a papát,csak sajnoss augusztuban meghalt:(

így 23-án elmegyünk Bécsbe(adventi vásár),24-én anyával,és apával karácsonyozunk:apával közösen veszünk vmit anyunak,apunak meg anyával közösen,nekem meg a szüleim vesznek vmit közösen(amíg a papa élt addig neki is vettünk vmi könyvet,vagy bonbont stb.), a többi csaláttagnak(uncsitesók,rokonok) meg könyvet,szintén csokifélét,vagy a kicsiknek játékokat...akik meg külföldön élnek(olyan sok van) azoknak meg általában küldünk képeslapot....

25-én elmegyünk minden évben anya munkatársaihoz ebédelni....az "apának" tavaly nemtommit vettünk,az "anyának" meg vmi konyhai eszközt, a "fiúnak"

meg parfümoöt(elég drágát :/ )


mindenkinek BOLDOG KARÁCSONYT, ÉS BOLDOGSÁGBAN DAGADÓ ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!plusz a szokásos B.Ú.É.K.-et

na meg azt hogy legyen eggyütt a családotok békességben, szeretetben a Szentestén:)

2009. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Mi Szenteste nevelőapámmal, anyuval, tesóval karácsonyozunk meghitt körben. 25-én elmegyünk a mamához és ott a nagybátyámékkal mamával ünnepelünk. 26-án apunál vagyunk.:D
2009. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a mi családunk több, mint társasági lényekből áll. persze a rokonságunkból a családok otthon vannak, de nagynénémék szomszédok és ők rendszeresen átjárnak egymáshoz. ha valakiről tugjuk, hogy egyedül lenne, akár barát, ismerős azt meghívjuk. nem annyira a meghitt karácsony híve vagyunk, inkább a társasági karácsonyé. nekünk arról szól, hogy mindenki otthon van, játszunk, filmet nézünk, eszünk. amúgy magyarországon élek
2009. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szenteste szűk családi körben ünneplünk, anyai nagyszüleim jönnek csak át, ők mellettünk laknak. Elsőnapján a másik nagyszüleimet látogatjuk meg, másodnapján az unokatestvérekhez és más közelebbi rokonokhoz megyünk.

Erdélyben élek máskülönben.

2009. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23.-án elmegyünk a párommal vidékre Anyukámhoz aki egyedül él (meghalt Apukám) és ott vagyunk Szenteste és 25.-én reggel jövünk haza. 25.-én este a párom szüleivel és testvérével körbejárjuk egymás lakását és megnézzük mindenki fáját és a végén a szüléknél maradunk beszélgetni.
2009. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
24-én együtt vacsorázik a szűk család (4-en). 25-én nagymamához megyünk ebédre, délután meglátogatjuk a szüleim testvéreit. 26-án ebédre megyünk a párom szüleihez, délután pedig mi fogadunk vendégeket.
2009. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Egyedül töltöm a karácsonyt (Ismét) fa + minden nélkül ..


Ma vertek át egy újabb munkahelyen, ez már a harmadik munkahelyem ahol átvertek és lényegében ingyen dolgoztam és jártam be (csomaglogisztika, építőipar, média)...


A saját anyám is elárult, és lenyúlta az örökségemet amiből egy dagadt f@szt finanszíroz és töm kajával de ezt most hosszú lenne!



Van még 17 ezer ft-om és némi kajám a hűtőben, meló meg még kilátásban sem, szociális ellátásra semmilyen formában nem vagyok már jogosult...


Januártól meg a bazinagy telefonszámla az álláskeresések miatt, meg az éhezés.


Érettségizett 3 szakmával + jogsival rendelkező 27 éves férfi Pest megyéből.



Boldog karácsonyt a sok padlógáznyomó gerinctelen és arctalan gennyláda sz@r embernek, remélem mind felfordultok a nevetek napján az anyátokkal meg a krva fattyatokkal együtt !!

2009. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

22-én vizsgázom az egyetemen, ezért csak 23án tudok hazamenni, akkor segítek anyunak és végre pihenek!!!

24én szűk családi körben ajándék+vacsi (nagyim is jön, mert a nagypapám augban halt meg), este együtt nézzük a tv-t és hülyéskedünk.

25én megyünk a vénasszonyhoz (másik nagyanyám) ott koplalok, mert főzni nem tud, végigszenvedjük a napot, este haza pihenni.

26án pedig egész nap csak pihipihi.

29én találkozom párommal és akkor együtt karácsonyozunk.

21/L. Magyarország, Pest/Csongrád megye

2009. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagy család vagyunk, 6-an testvérek. Jobbára szentestén mindenki a szüleimnél van párostul gyerekestül, plusz mindenki hív olyanokat, akik szerinte egyedül ünnepelnének. Ezért nálunk is elég nyitott a karácsony. 25-én még esetleg együtt ebédelünk, aztán ki erre, ki arra szóródik. Én megyek a páromékhoz, aztán együtt lazulunk.
2009. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

24-én délelőtt feldíszítjük a fát, 24-én 4 óra tájban jön az "angyalka". Nálunk csak van a hugom, én, anya, apa, nagymamám.


13 LÁNY, (magyarországon lakom)

2009. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!