Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám haláláról csak...

Édesanyám haláláról csak annyit tudok, hogy állítólag meghalt. Sajnos többszöri próbálkozásom ellenére sem adtak felvilágosítást a haláláról. Hol tudnék utána járni, hogy mikor, hol és miben halt meg?

Figyelt kérdés
Azért állítólagos a halála, mert amikor meghalt, én még kiskorú voltam, állami gondozott, húgom (akivel anyáról vagyunk testvérek) az apjával élt, de állítólag ő sem tudott semmit. Anyai nagymamám halálakor keresett meg bennünket a hagyatéki ügyintéző, akkor tudtuk meg, hogy anyukánk már nem él.

2014. febr. 19. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Elképzelhető, hogy úgy rendelkezett, hogy soha ne tudja meg a gyermeke a kilétét.Úgy tudom, lehet kérni ilyet.Talán egy jogi személy, ügyvéd tudná a legmegfelelőbb tanácsot adni.
2014. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Sztem ha a nagyszülö halalakor a gyerekek örökölnek, akkor az anya mar nem el, különben ö lenne az örökös, ill. illetekes hagyatek-ügyben. (? sztem.)

De sztem is egy jogi szemely tudna a legjobban tanacsot adni ebben.

Regebben a megyeszekhelyeken heti 1-szer ingyenes fogadoorak voltak, ahol lehetett ilyesmit is kerdezni hozzaertöktöl (nem tudom, most van-eilyen??), ill. a neten is talan van jogi Forum.

Sok sikert!!!

2014. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

itt esetleg?

[link]


2.

2014. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feltettem a kérdést, várom a választ!
2014. febr. 19. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia , meg tudtad a választ?
2020. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. febr. 21. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!