Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek a sértődése jogos? Én...

Kinek a sértődése jogos? Én vagyok a rossz, mert nem akarok a gyerekemnek elavult nevet adni.

Figyelt kérdés

férjem és a családja is ki van borulva, mert nem akarom az ő nevét adni a gyereknek (Endre).


megértem a nagypapája is az volt, az apja is, ő is, de én megfogadtam, hogy hogy akármi is lesz az apa neve, nem fogja az apja nevét kapni, szeretném, ha saját neve lenne.

másrészt pedig nagyon régi névnek tartom.


2014. márc. 3. 17:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
64%
Na már megint az ősanyázás...olyan idegesítő ez...nem olvastam a válaszodat, nem is én pontoztalak le, de mi ez az ősanyázás mindenhol????
2014. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
83%
Na ennél ostobáb hagyományt mint a kereszt név öröklése nem is nagyon tudok.Arra ott a vezeték név.Mi abban a buli ha minden családi eseménynél 5 embert ugyan úgy hívnak? A kereszt név azért van hogy megkülönböztessen.Így totálisan funkcióját veszti. Akkor ennyi erővel számozni is lehetne.
2014. márc. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
41%

Após-anyós véleménye ne érdekeljen, viszont a férjedé igen, ugyan annyira az ő gyereke mint a tiéd. Próbáljatok megegyezni valamiben!


Szerintem amúgy az Endre nem rossz név.. Bence, Péter, Ádám, Dani, Marci annyi van mint a sz@r..

2014. márc. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Én azon lennék kiakadva, hogy mi az, hogy ki van akadva a férjed családja??? Kettőtöknek kell dönteni a baba nevéről, nekik szerintem nincs beleszólásuk.

Nekem semmi bajom az Endre névvel, de azt a hagyományt én sem szeretem, hogy az legyen a gyerek neve, mint a szülőé. És két nevet sem adnék.

Kompromisszum! Se Endre, se Marcell.

2014. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha pedig mégis lány lesz, kizárólag Spatz-Krisztihand-Delikátesz-Bergengócia-Anasztázia légyen a körösztségben. Ámen.
2014. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!