Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfelejteni a...

Hogy tudnám elfelejteni a gyerekeim apukáját? Elhagyott és már nem jön vissza. De én még mindig szeretem. Mások mit tettek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Elment pá.Ne emészd magad.Találj magadnak te is valakit.Ne várj ilyen emberre,az évek hamar elmúlnak te meg magad maradsz.Lesz ez jobb is,na kapd össze magad!Ő is potólható mint mindenki
2014. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Időbe telik, de túl kell lépni rajta. Ne merülj bele az önsajnálatba, próbálj meg "élni". Igyekezz minél többször kiszakadni a monoton hétköznapokból (amennyire gyerek mellett megoldható), sportolj, találkozz barátnőkkel stb.
2014. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a gyermekednek a legjobb arcod kell mutatnod!
2014. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak az a baj,hogy nincsenek barátaim. Az egyik baba meg még pocaklakó. Nem tudom így mi lenne ,ami enyhítene az egészen.
2014. ápr. 3. 17:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Például ez is egy jó megoldás lehet, hogy itt kiírod magadból a problémádat, az is lehet, hogy barátnőre is találsz. Ne gubózz be, keress olyan kikapcsolódási lehetőségeket, amit gyerekek mellett is kivitelezhetsz.
2014. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha jól értem elhagyott úgy, hogy most várandós vagy és egy pici is van melletted?


Hogy tehette? Miért hagyott el? Anyagilag meg tudod oldani egyedül?

2014. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen. Az okát nem tudom. Anyagilag meg fogom tudni oldani,de érzelmileg???
2014. ápr. 3. 19:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Az nem elég, hogy kiábrándulj, hogy egy olyan férfit szeretsz, aki képes volt elhagyni várandósan egy kicsi gyerekkel együtt?


Lehet én nem voltam még igazán szerelmes, de nekem ennél kevesebb is elég lenne.

2014. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyik oldalról tisztában vagyok vele. Nem is tudom megérteni,hogy tudta megtenni. Nem is tekintem embernek. De a szivem még nem ezt mondja. És nagyon hiányzik. Ezért kérdeztem,hogy van e valakinek valami tanácsa,hogy hogy tudnám elfelejteni.
2014. ápr. 3. 19:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Az idő segít. Hasonlóan érzek én is, gyerek nincs, ez nagy különbség, de a helyzet és az érzéseim nekem is ezek. Az eszemmel tudom, az érzéseim mást mondanak. Nálam a figyelemelterelés jött be. Munka, tanulás, szabadidő, lekötöm magam, így csak esténként jut eszembe.
2014. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!