Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mélységesen megalázott,24 óra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélységesen megalázott,24 óra leforgása alatt elhagyott az élettársam, immár 3 hete, de még mindig nem enyhül. Mikor fogom már elfelejteni? A további lent.

Figyelt kérdés

Biztosan mással is előfordult ilyen, vagy még kegyetlenebb válás, azon embereket szeretném meghallgatni, akik átéltek ilyet. Vagy szörnyűbbet.

7 év együtt élés után, igaz, 1 év lassú elhidegülés mellett éltünk mindennapjainkat. Én hiába kezdtem elhidegülni, nekem csak abban nyilvánult meg, hogy nem azzal a vad, lángoló szerelemmel szeretem, hanem szerettem, egyszerűen, ahogyan egy 50 évnyi házasság után szeretik egymást az emberek. Ám, sajnos ő nem így érzett. Éreztem, hogy nem stimmel valami, sokat veszekedtünk, de még a válás előtt 3 héttel is azt mondta, hogy szeret, és milyen szép vagyok, és terveztünk a nyaralást az idei nyárra, meg a gyermekáldást. És puff, egyszer csak közölte, hogy vége. Mindenféle ostobasággal indokolta, hol azt mondta, hogy szeret még, de nem tudja mit akar, hol meg azt, hogy értsem meg végre, hogy nem szeret. Sajnos a családja is ellenem uszította. És gyenge ember lévén, nem tudta érvényesíteni az akaratát. Rettentő befolyásolható ember. De én most ennek iszom a levét. Mivel nem voltunk megesküdve, albérletben laktunk, így nekem semmi nem jár. Mindent ő vett az ő pénzén (TV, hűtő, kerti bútor, konyhabútor, kanapé...), holott a kassza közös volt. A történetet sokan maguktól is kitalálják: visszaköltözött a szüleihez, elvitte az összes ingóságunkat, engem kitett az utcára, miután felmondta az albérletet. A világ végére is elmentem utána, egyetemi évei alatt is megvártam-távkapcsolatban, mindent feladtam-érte, hogy neki jó legyen, az ő boldogulása miatt, mert szerettem, és vele akartam leélni az életemet. Eszembe nem jutott pénzt félre rakosgatni, arra az esetre, hogy mi lesz, ha elhagy. Hiszen ki kezdi így a boldog, szerelmes éveit? Én 7 évnyi szerelem, odaadás, kitartás után ezt kaptam. Elhagyott, megalázott, hónapok óta tervezgette a válást a haverjaival, és most jót nevetnek rajtam. Ő boldog, felhőtlen, van munkája, remekül érzi magát. Nagyon fáj, hogy az az ember, aki mellett éveken át felkeltem, akinek gyereket akartam szülni, akit szerettem, és ő is szeretett engem, most egy idegen számomra, aki ezt tette velem... Tudom, hogy nem egy tragédia-másnak, de nekem egy szörnyű, kilátástalan helyzet, amibe úgy érzem, bele fogok rokkanni.


2010. ápr. 30. 09:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%

Nos élettársi kapcsolatban számít a szerzés aránya,ha ő keresett többet,akkor elvitte...

Szép idő van,menj el fagyizni,mosolyogj rá minden szembejövő pasira,és örülj,hogy nem terhessen/gyerekkel hagyott el.

2010. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Számít ugye? Nos sajnos mindent ő vett, az ő nevére... De nem is ez a legnagyobb bajom, hanem az, hogy szeretem még valahol, és ő meg csak röhög a markába...
2010. ápr. 30. 10:03
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Na utobbira jó a fagyi,meg más pasik stirölése....
2010. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Először is lássuk a helyzet jobbik oldalát: élettársak voltatok, tehát a szokásos "válástól" már megkímélt a sors. Igen, hát jogos amit írsz... te feláldozod érte az életed, a szabadságot, erre bumm , tessék. Az élet figyelmeztetett most valamire: hogy máskor légy sokkal elővigyázatosabb és picit önzőbb is. Ne légy most "csakazértis megmutatom az összes idi.ta pasinak" nő, csak figyelj oda a dolgokra. És mindig legyen külön számlád, mert tényleg nem tudhatod, hogy mikor lesz rá szükség!

2010. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Velem nem történt még ilyen, de hidd el együtt érzek veled amennyire lehet. Egy dolgot nem értek, ha 7 évig éltetek együtt, és az alatt a 7 év alatt, tényleg közös volt a kassza, akkor minden jogod odamenni és elvinni az ingóságok felét. Jó, a törvény ebben nem tudom melletted állna, sztem nem, mert nem volt házasság, sem vagyonszerződés, viszont egy olyan ember akivel 7 évig együtt voltál, nem tudom h lehet ilyen szemét veled! Vagy nem is jelentettél neki annyit amennyit, vagy egyszerűen ilyen. Sztem megbeszélhetnéd vele ezt a dolgot, mert milyen dolog az már h elhagy hirtelen, kitesz az utcára minden vagyon nélkül? Én a helyedben ezt nem hagynám. Kitartás és sok sikert a továbbiakban!
2010. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%
Minden szakítás fájdalom,de túl fogod magad tenni rajta.Ha képes volt így elmenni,akkor hadd menjen... Jönni fog a másik hidd el:)
2010. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%

3hete történt...mikor fog enyhülni?Ez csak rajatd múlik.Mikor tudod feldolgozni.

Én egy év után sem vagyok túl rajta...

2010. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
81%
Nálam pont fordítva volt a dolog. Én kerestem többet (azaz ő semmit nem keresett, és még az iskoláját is fizettem), annyira nem működött a kapcsolat, és olyan szinten bealázott nap, mint nap, hogy kiléptem. Otthagytam neki mindent, és még az iskolájára is adtam kölcsön. 1db részletet (30eFt) visszafizetett a 10-ből, a többivel azóta is tartozik, pedig amennyire tudom, 300eFt körül keres havonta.
2010. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Jaj, nagyon köszönöm a kedves szavakat!

Nos, nem hozhatok el semmit, mert nem engedi. A váláskor megkérdezte, amikor örjöngve bőgtem, hogy mit akarok elvinni, természetesen akkor csak annyit mondtam, hogy TÉGED, és eszembe sem jutott, hogy anyagi dolgok is vannak a világon:( Most meg már nem engedi, sőőt, vannak még a bérletben apró dolgaim, és azt sem hajlandó elhozni nekem autóval. Undorító eljárás...

2010. ápr. 30. 10:10
 10/36 anonim ***** válasza:
78%
Az apró dolgaidat hozd el, semmi joga bitorolni!! Hozd el mielőbb (pl. szülői segítséggel) és felejtsd el ezt a senkiházi lapostetűt!!
2010. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!