Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viszonyulnatok ezek...

Ti hogy viszonyulnatok ezek utan a parotok anyjahoz?

Figyelt kérdés
A parommal most koltoztunk ossze. Vasarnap latogatoban voltunk a parom anyjanal. Vannak neha erdekes megjegyzesei de a tegnapi kiverte a biztositekot nalam azt mondta a paromnak a jelenletemben hogy nem erdemes hazasodni ugy jott fel a tema hogy az egyik rokonnak eskuvoje lesz. Ezzel en nem ertettem egyet de nem vesztunk ossze. Eddig azt hittem hogy elfogadna ha osszehazosodnak de ezutan nem tudom hogy viszonyuljak hozza?
2014. ápr. 7. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

én nem vetíteném magunkra.

neki lehet nem érdemes, attól nekünk még lehet

2014. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
De egyáltalán volt szó a ti házasságotokról vagy csak magadra vetted?
2014. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a serto? Lehet, hogy a parodnak is ez a velemenye amugy....
2014. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találok benne semmi sértőt ami esetleg rád vonatkozna. Ha bele gondolsz igaza van, a házasságok fele válással végződik, rajtad is múlik hogy bebizonyitsd neki (persze főleg magadnak) hogy érdemes volt összehàzasodni.
2014. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Összeköltözés előtt megbeszéltétek a pároddal, hogy rövidesen összeházasodtok? Vagy neked az együttélés is megfelel?

Ha igen, akkor nincs miért megsértődnöd.

2014. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is minden rokonom azt mondta, hogy nem érdemes házasodni. Amikor összeköltöztünk a párommal, tették a megjegyzéseket, hogy szeretnének a lagzimon táncolni.


Szerintem csak félreértetted a helyzetet, ennyi az egész.

2014. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az eljegyzésünkkor apósom elszólta, hogy a keresztlányáék is akkor tartják az eljegyzésüket és két év múlva lesz az esküvő. Ehhez képest kb. mi is így voltunk akkor. Beszólt, hogy addig szétmennek tuti! :P

Akkor most vegyem magamra, hogy "SZERINTEM" rólunk is ezt gondolja?


Mi nevettünk egy jót, oszt csókolom.

2014. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az között, hogy szerinte nincs értelme és az között, hogy semmilyen körülmények között nem akarja azt hallani, hogy ti összehátasodtok valaha elég nagy a különbség. Legalábbis szerintem. Ne legyél ennyire hisztis, azt senki nem szereti. Köztetek még fel sem merült, hogy belátható időn belül házasodni fogtok. Akkor?
2014. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi olyat nem mondott, amitől rosszul kellene magadat érezned, vagy legalább is a leendő 'anyósodhoz" bárhogy is kéne negatív értelemben viszonyulnod.

Ez pont egy olyan dolog, amikor sokan mondják, hogy a mai világban nem nagyon érdemes vagy egyáltalán nem érdemes gyereket vállalni, vagy több gyereket vállalni, mindezt úgy, hogy ott van egy adott illető, akinek van gyereke és még kicsi. Ezzel nem megsérteni akarják az adott illetőt, csak elmondják, hogy ők hogy látják, de attól nem ítélkeznek, nem megszólnak vagy nem sértegetnek, csak ők úgy gondolják.

Lehet hogy a párod anyukájának is van rossz tapasztalata, vagy arra gondolt, mint ahogy sokan vannak is, hogy minek összeházasodni, ha pusztán együtt élni is lehet. Ettől függetlenül ha ti szeretnétek házasodni, akkor ő azt elfogadja és örülni fog neki. Csak ő lehet ma már nem házasodna. Tehát ő ezzel nem téged nem fogad el, csak úgy van vele, hogy ma már az is elfogadott, ha nem házasodnak össze, hanem együtt élnek.

2014. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Én amikor látok egy menyasszonyt azt szoktam mondani."majd megbánja" vagy "'neki se legyen jobb"és akkor mi van?
2014. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!