Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viszonyulnatok ezek...

Ti hogy viszonyulnatok ezek utan a parotok anyjahoz?

Figyelt kérdés
A parommal most koltoztunk ossze. Vasarnap latogatoban voltunk a parom anyjanal. Vannak neha erdekes megjegyzesei de a tegnapi kiverte a biztositekot nalam azt mondta a paromnak a jelenletemben hogy nem erdemes hazasodni ugy jott fel a tema hogy az egyik rokonnak eskuvoje lesz. Ezzel en nem ertettem egyet de nem vesztunk ossze. Eddig azt hittem hogy elfogadna ha osszehazosodnak de ezutan nem tudom hogy viszonyuljak hozza?
2014. ápr. 7. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

8 éve vagyok együtt a férjemmel, ebből 5 éve házasok. Volt egy nagyon nehéz időszakunk, amikor a válás szélén álltunk, de sikerült visszahozni magunkat onnan és rendbe tenni a kapcsolatunkat. Viszont szoktunk olyat mondani, hogy bár szaladtunk volna el a házasságkötő terem előtt, aztán meg se házasodtunk volna, vagy egy helyzetben van olyan, hogy kérek pár dolgot a férjemtől, hogy pl. adj egy kanalat, adj egy szalvétát, vagy bármi, mire a férjem megkérdezi, hogy a férjed még ne legyek?:) Mire én mondom, hogy isten őrizz, egyszer is elég volt, nincs az az isten, hogy még egyszer hozzámenjek!:)

Persze mindent poénból. Szóval nem kell mindent véresen komolyan venni, ha a házasságról van szó.:)

Nyilván ha a párod anyukája nem szeretne vagy nem fogadna el téged, akkor azt már éreznéd. Csak neki ez a véleménye a házasságról. Hogy nem érdemes ma már házasodni.

2014. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nehéz elfogadni, ha valami nem rólad szól, mi?
2014. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez nekem sem tetszene. Ilyen megjegyzést nem véletlen tesz valaki. Ennek az a kódolt üzenete, hogy nem szeretné a mama, ha elvenne a párod. Nem vagyok paranoiás, de normális esetben a szülő elfogadja a gyerek választottját, és nem tesz félreérthető megjegyzéseket, hanem támogatja. A mi családunkban legalább is így van.


Azért túl nagy jelentőséget ne tulajdoníts neki, engedd el a füled mellett. Ez így önmagában még kevés. A többi jel, hozzáállás, kettőtök viszonya, egyéb körülmények is számítanak.


nekem a bogarat elültette volna ezzel a fülemben, de még ki lehet onnan tessékelni.

2014. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj hogy nem viccelodve mondja. Eleg komoly no. Mondjuk a parom testverenek a parjanak is beszologat.
2014. ápr. 7. 19:55
 15/16 anonim ***** válasza:

Na bumm.

Az én leendő anyósom sokkal durvább dolgokkal bántott már meg, azt egyértelműen nekem szánta... de mivel nem vettem magamra, érdekes, de abbahagyta.

2014. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb gondod ne legyen. Mire tűztétek ki az esküvőt vagy még eljegyzés sem volt,mert akkor ne rinyálj.
2014. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!