Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos egy keresztelö?

Mennyire fontos egy keresztelö?

Figyelt kérdés
régen azt hitem fontos de már nem tudom.a férjem is meg én is meg vagyunk keresztelve,nem vagyunk "hivök"érdemes meg keresztelnünk a fiam (16hónapos)vagy nem?melyik a jobbik döntés?
2008. júl. 26. 21:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%
A gyermekednek egyszer a származása igazolásánál jól jöhet, ha be van jegyezve az egyház könyveibe. Azonkívül jobb, ha később kapcsolatba kerül kicsit a vallással némi hittan formájában stb. Ha arra gondolsz, hogy majd felnőttként döntse el, milyen vallást választ, könnyen lehet, hogy valami szektába kerül. Általában a hagyományok tisztelete az, ami elősegíti, hogy egy ember normális körülmények között élje le az életét, és ne csatlakozzon szélsőségekhez.
2008. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!