Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg az ikertes...

Hogyan értessem meg az ikertesómmal hogy ez nem jó út amit készül elkövetni?

Figyelt kérdés

7 éve van egy férfival aki 5 évvel idősebb tőle. Jelenleg a hátsó kert részében építkeznek, nyár végén költözhető.

A pasi külföldön dolgozik, és elég szemét módon viselkedik ami igaz.

Nagyon megalázza a testvéremet, aki már túl tette magát, már nem sír már mondhatni hogy nem fáj neki, és mikor beszélt nekem elmondott dolgokat. Fejébe vette hogy kihasználja ahogy tudja.

Azt szeretné ha a ház elkészülne, és aztán amíg jó addig jó együtt, viszont ha még egyszer utána meg meri bánni kidobja mint macskát ******!!

MOndtam neki hogy ez nem megoldás, ilyen úton ne szerezzen ő semmit, inkább járjon el szórakozni, szerezzen magának barátnőket, mint ahogy a legtöbb nőnek van. Elmegy felette az idő, és lehet elsétál mellette a nagy Ő!


Ami igaz az igaz hogy testvérem hűséges, iskolán és melón kívűl máshová nem jár, minden barátnője aki volt már nem foglalkozik vele, mert senkivel nem ment sehová, ez a férfi attól is eltiltotta.

Ez az ötlet még tegnap jött neki, mert éjjel sírt és nagyon rosszul ébredt amikor láttam, hisz a fiú nagyon megalázta őt!

Én mellette állok bárhogy is történik, csak tényleg nem akarom azt hogy ilyen dolgokra pazaroljon akár pár hónapot is.


Egyébként a fiú ad neki pénzt hogy csinálja a házat, vett autót, de állandóan mindent felhánytorgat hogy az az ő pénze és azt csinál mindennel amit akar.


2014. máj. 17. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Add ki magad az ikrednek, és kergesd el a fickót!
2014. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 petéjűk vagyunk
2014. máj. 17. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet amit a tesod tervez.

Én is hasolnló helyzetben vagyok megalàz a pàrom ahol tud nekünk van két gyermekünk de ő engem mindeneböl kiforgatott.

Ezt értem lelkileg anyagilag. Teljesen magaalàgyürt.

Màr eleve az sem jó hogy épitkeznek mert kidobni az ilyen embert nem lehet föleg ha hànytorgat.

Szerintem majd nem a tesod tulajdonàba lesz hàz hanem valamit kitalàl a pasi ugyis mert tudja hogy a tesod ahogy te is irtad màr nem sir stb tehàt elfogattA.

Lehet hogy most magambol indulok ki de ha a tesod nem mondja meg hogy vege sose lesz vagy utána megy a pasi bàrhovà.

Mindenki maga dönti el mit szeretne

Nyilvàn ahogy irtad mindent megvesz kocsi stb,ez igy kényelmes de lelkileg nyomorit. Sajnàlom öt komolyan de ezt ö tudja csak eldönteni

2014. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!