Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jövök ki túl jól az édes...

Nem jövök ki túl jól az édes anyukámmal, mióta össze jött egy férfival! ÉS nem tudom mit tegyek! Valami segítséget tud javasolni valaki?

Figyelt kérdés

Nem voltunk anyuval nagyon jóban, de mikor vége lett az egyik kapcsolatának, amiből nekem szőrnyű emlékeim vannak!

Miután ennek a kapcsolatnak vége lett!. nagyon de nagyon jóba voltunk, el nem tudom mondani mennyire! De mióta ezzel a férfival van azóta mintha kicserélték volna!!. Teljesen megváltozott!! És mindig azt mondja hogy én nem fogadom el a férfit...de mit vár tőlem??. Mit csináljak???


2014. máj. 26. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el a férfit. Mi bajod van vele, miért nem szereted? Hány éves vagy, együtt laktok? Apukád?
2014. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem nem lakik velünk az apukám..de nem azzal van a baj hogy nem fogadom el..mert szerintem ahhoz is idő kell!. csak tudod

szinte alig ismerik egymást..és már rögtön a közepébe vágnak!. és ez nekem nem nagyon tetszik!. oké hogy anyu is boldog akar lenni! . de ahhoz nem kell feltétlen egy pasi!!!!

2014. máj. 26. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne kellene anyukádnak ahhoz egy partner, hogy boldog lehessen?
2014. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akiknek az jelenti a netovábbot, hogy van férfi mellettük. Ez van, el kell fogadni.
2014. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké hogy Boldogtalannak érzi magát!.de könyörgöm nem feltétlen pont egy vadidegenbe keresse!! ismerje meg jobban!!és azt mondom oké...de alig ismeri!!!
2014. máj. 26. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyud nyilván nem 20 éves már, nem olyan a kinézete, mint egy címlaplánynak, örül, hogy szóba áll vele egy pasi és arra rögtön ráakaszkodik foggal-körömmel. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, Te a gyereke vagy, kirepülsz, ott van előtted az egész élet, ő meg egyedül van, és csak öregszik, társat szeretne magának. Lehet, hogy ezt nem a legjobb módszerekkel teszi, lehet, hogy téged ilyenkor mellőz, de nem minden szülő mártír típus. Inkább ilyen legyen, mint olyan, aki aztán hozzád ragaszkodik foggal-körömmel, és a fejedhez vágja, hogy miattad áldozta fel az életét. Nincs tökéletes szülő. Azt teheted, hogy vele együtt örülsz, és akkor talán nem lesz olyan feszültséggel teli a kapcsolatotok. Természetesen nem kell neked is rögtön nagy havernak lenned az aktuálissal, és ezt meg is mondhatod neki, de ne is legyél ellenséges alapból, mert úgyis csak rád üt vissza a dolog. Sajnálom, hogy ilyen a gyerekkorod, te majd máshogy csinálod!
2014. máj. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy nem fiatal meg nem sexy cimlaplány..meg semmi!.de szerintem nagyon csinos! és ezt ő is nagyon jól tudja!..de lehet igazad van!.csak sok csalódáson át ment már és féltem hogy ismételten..és nekem lesz a legrosszabb úgy látnom őt!..érted?
2014. máj. 28. 01:36
 8/9 anonim ***** válasza:
A saját hülyeségétől nem mentheted meg...Ha neki ennyi esze van ilyen idősen, és mindig ugyanazt a hibát követi el, azzal te nem tudsz mit csinálni. Jobb, ha ezt elfogadod, mert változni úgyse fog, legfeljebb megmondhatod neki, hogy te kívülállóként látod, hogy mindig ugyanabba a sz...ba lép, és ennek megint sírás lesz a vége, kapjon már az agyához, de ennyi. Tanulsz a hibáiból, másra sajnos nem jó...
2014. máj. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát meg, el fogadom a tényt. Mást úgysem nagyon tudok csinálni!
2014. máj. 29. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!