Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ugyanazt csinálja,...

A párom ugyanazt csinálja, mint egykor az apukám (bántalmazás)? Te minden rendben volt, lett önbizalma,

Figyelt kérdés

Apukám 18 éven át terrorizált, lelkileg és fizikailag. Beleverte a fejem az asztalba, ok nélkül elvitte a holmijaim (MP3, CD gyűjtemény, hasonló apróságok), megalázott mások előtt, állandóan terrorizált lelkileg. (Csak engedéllyel szólalhattam meg, fenyegetett, hogy bezárat a pszichiátriára, és hasonlók).

Amikor megismerkedtem a párommal, eleinte minden rendben lett, lett önbizalmam, de kb egy hónapja ő is kezdte a lelki terrort, és kezdek totál kikészülni, fogalmam sincs, mit csináljak....


2014. jún. 7. 21:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azért nem tudok megbocsátani neki, mert még bő fél éve is simán nekem esett. Mármint apukám.
2014. jún. 7. 22:23
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden pasi először lelkileg kezdi a terrorizálást, majd igen sokan át is csapnak a testibe is. Nekem a bátyám ilyen. Aztán egy rosszabb verésnél nekem a kezemet is eltörte. Szerintem minden képen ne várd ezt meg, hanem költözz. (akár csendben, amikor nincs otthon) Ha az a srác felajánlotta, akkor fogadd el. Jobb híján... Aztán majd alakul.
2014. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élünk, hanem egy masik országban, kicsit nehézkes lenne csak úgy simán eltűnni.
2014. jún. 7. 22:26
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Fuss, amíg nem lesz késő! A lelki terror sem jobb, de ezt Te is tudod. Nekem volt egy olyan kolléganőm, akit folyamatosan alázott a pàrja (pl. milyen kövér /pedig nem volt az max. 5kg volt rajta ja persze a pasija meg egy malac volt/, milyen koszos a lakás, mert nem tud takarítani...stb.) Most már ott tart a csaj, hogy rá sem lehet ismerni, tiszta zombi és olyan mintha nem is ezen a bolygón élne.
2014. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Bármit írnak, találsz rá kifogást... Pedig hidd el, minden jobb mint egy ilyen kapcsolatban maradni.
2014. jún. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne a kifogásokat keresd,mert ha azt teszed,akkor egyenlő azzal,hogy neked így is jó és nem akarsz változtatni!
2014. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A helyedben az albérletet választanám a baráttal, munkába állnék és önálló életet kezdenék. Az sem baj ha ott vele csak ideiglenesen lakhatsz, mert majd ha eljön az idő akkor továbbgondolod a dolgot. Addig meg jó. Ne hagyd hogy a férfiak bántsanak, megalázzanak. Rajtad áll mit tűrsz el és mit nem!
2014. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A szüleid nem segítenek az önállósodásban, lakás megteremtésében?
2014. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18 egy ilyen apáról nem nagyon tudom elképzelni,hogy félretesz a lánya lakására...

Én sem maradnék mellette.Sajnos én is hallottam már,hogy aki ilyenben nő fel,az felnőtt korában is akaratán kívül ezt vonzza be...

2014. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jaj ugyan már! Sajnos én is ebben nőttem fel, mégsem volt agresszív párom, akin láttam hogy az, vége lett. A férjem sem bánt, sőt!

Ez a bevonzás egy hatalmas marhaság. Ha igaz lenne én milliomos lennék, hatalmas csöcsű istennő...

2014. dec. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!