Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeintetek ha valaki külföldre...

Szeintetek ha valaki külföldre utazik két hétre eltud felejteni szakitás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért teszem fel ìgy a kérdésemet mert szakitàs történt a pàrommal (9év utàn)és ugy alakult hogy pont munkàt kapott Svàjcban két hétre,kb két hét múlva indulnak,nekem egy picit nehezebb lesz mert én maradok ott ahol voltam,és neki legalàbb szerencséje van ebben hogy elutazhat,félek hogy nekem még rosszabb lesz,szerintetek neki simàm elfelejt mindent két hét alatt?

2014. júl. 6. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kilenc évet nem lehet elfelejteni két hét alatt, bárhová is utazik valaki. Két hétre esetleg kicsit eltereli a gondolatait, de elfelejteni nem fog, hiszen ennyi idő alatt mélyen még a zsigereinkben is érezzük a másikat.
2014. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Hogy 2 hét alatt törlődnek az emlékei az elmúlt 9 évről? Vagy hogy kicsit meg fog tudni feledkezni a szakítás nyűgéről, és nem azon fog naphosszat kattogni? Első kizárt, másodikat meg Neked is meg kéne fontolnod, ha átbeszéltétek, és akár egyetértettek a szakításban, akár csak ő akarta, akkor sem kéne naphosszat ezen rágódni, éld az életed, próbálj túl lenni a "gyászidőszakon", amire nyilván semmiképp sem elég 2 hét, de sokkal tovább tart, ha még direkte húzod is bele Magad.
2014. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még ha rossz volt a kapcsolat, akkor sem megy a felejtés csak úgy 2 hét alatt... Persze ha rossz volt a kapcsolat és az ember már szabadulna a másiktól, akkor az megkönnyíti a folyamatot, de felülírni mindent nem lehet, na. A távolság persze segít.


Ha pedig jó volt a kapcsolat, akkor miért is szakítottatok???!!!

2014. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

9 evet nem lehet elfelejteni, akar jo, akar rosszabb volt a kapcsolat es akarhol van az ember.

A parod most elutazik, de visszajon, nem? Lehet, hogy ket hetig konnyebb lesz neki, mert nem botlik kozos emlekekbe, helyszinekbe, de amint hazajon, o is szembesul es vegigjarja azt, amit te most. Ne irigykedj. En minden szakitasom ugy fogtam fel, hogy volt x ido, amig ezzel a sraccal jol ereztuk magunkat, de jonnek az uj elmenyek. Jo volt, hogy megtortent.Egyik partneremmel sem valtunk el haragban, a mai napig egymasra mosolygunk es koszonunk, ha osszefutunk. :)

2014. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az kizárt !!!! 9 év után nem kevés idő kell ,hogy összekaparja magát az ember !
2014. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A férjemmel kb 3 év együtt járás körül volt egy komoly szakításunk. Én pont akkor kezdtem el dolgozni a jelenlegi munkahelyemen. Minden új volt, kicsit lefoglaltak a kollégák, de így is baromira nehéz volt. Ha volt egy szabad pillanatom akkor is csak agyaltam. Nagyon nehéz volt hogy ne hozzam be a problémát a munkahelyemre és helyt tudjak állni. szóval szerintem semennyire nem lesz könnyebb neki sem, csak látszatra.most már 9 éve vagyunk együtt és nem tudom elképzelni hogy 2 hét elég lenne, talán két év. Nincs esély a békülésre?
2014. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. A kilenc év az hossszú idő. Egy hosszútávú kapcsolat megszakadását éppenúgy meg kell gyászolni, mintha elvesztetted volna valakitet. A két hét az arra jó, hogy kiláss a sokkból, hogy vége. Aztán jön a többi.


Ha rendesen meggyászolod a kilenc évet, és nem rohansz gyorsan egy újabb kapcsolatba, akkor kb. egy évre számíts, akárcsak a halálesetek esetében.

2014. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!