Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma kimentem a kocsihoz es...

Ma kimentem a kocsihoz es pakoltam mikor hallottam hogy valaki ezt mondja elnezest sikitottam egyetbhatraneztem es senki de tisztan hallottam sose hallucinaktan most ezert hilyesen nez a csalad ti se hinnetek el? Mit tegyek felek

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 00:31
1 2
 1/12 intrepid ***** válasza:
48%
Milyen cuccot szedtél be, ezt én is ki akarom próbálni, légyszi, légyszi, áruld el!
2014. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Józanodj ki, aludj egyet. Írni se tudsz. Remélem nem olyan szert szedtél, hogy majd hallucinálsz ezen kívül is és lerágod valakinek az arcát, mert már olvastam ilyet. Jó éjt!
2014. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Üdvözlöm a Zacher dokit, szerintem egy órán belül találkozol vele.
2014. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Semmit nem vettem be nem ittam alkoholt se egesz nap pakoltam
2014. júl. 7. 02:49
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
en mikor 48 oranal tobbet vagyok fen ennel sokkas durvabakat kepzelem/almodokebren/halucinalok.
2014. júl. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Hajjaj, a kimerultseg, egy komolyabb eberseg utan igen csak komoly hatassal tud am lenni....
2014. júl. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már reggel van, olvasd vissza a kiírt kérdésedet, és fülig vörösödve motyogd, hogy "tejóég".

Mit szívtál amúgy?

2014. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

én elhiszem, hogy "hallottad", de igazából azt szerintem nem hallottad hanem csak beképzelted...sikítottál...történt valami mostanság? valami ami előidézhet ilyen "jelenséget"? miért sikítottál? (gondold végig a választ kérlek!)

nem dilidoki vagyok, és nem viccelődök vagy ironizálok! tényleg elhiszem, de lehet te tudod az okát is annak, hogy miért történt ez, csak eddig nem szembesültél vele

2014. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Rálépett egy szellem a nagylábujjadra, és kezdő lévén gyorsan bocsánatot kért, mert azt úgy illik.
2014. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Dokihoz kéne mnnem?
2014. júl. 7. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!