Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám este bömbölteti a zenét...

Anyám este bömbölteti a zenét egész éjszaka mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alacsony a vérnyomású vagyok ezért szinte mindig hullafáradt vagyok mert csak éjfél után aludhatok normálisan.Egy szoba van de anyám mindig bömbölteti a Lagzilajcsis Balázs Palis hülyeségeket meg a muatós zenéit a TV-ben és nincs tekintettel hogy mások aludnának.A másik meg az hogy nem is tudom elviselni ezeket a zenéket már zeneundorom van.De ne nevessetek ki mert tényleg igy va már éjszakáig itt ülök a gépnél csak hogy ébren maradjak mert nem tudok aluudni mert bömbölteti az egész lakásban a zenét.Régebben amikor suli van csak azért halkítja le azt a szar TV-t mert akkor suliba járok ilyenkor meg nem halgat erám már próbáltam beszélni vele hogy kiscsit vegye léjebb a TV-t de olyankor mindig rigolyázik hogy minek kell nekem ilyenkor aludnom! meg ilyenek.De most hajnali 1-2 óráig itt virrasztok a gépnél mire tudok aludni.Aztán reggel 6-kor meg kelhetek fel hogy az állatoknak enni adjak.Már volt olyan hogy annyira kómás voltam reggel hogy elájultam. Mit csináljak?

16 éves vagyok


2008. aug. 2. 22:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha meg tudnátok beszélni vele a problémát, de a realitás az, hogy vegyél magadnak egy füldugót, tényleg használ.
2008. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
az előttünk szólók már mindent elmondtak, de esetleg ha van a házban egy az anyukádtól távol eső helyiség vonulj oda pl:konyha, fürdőszoba stb.Tudom kicsit kényelmetlen lehet ilyen helyeken aludni, de anyukád biztos felfigyelne, ha reggel a fürdőszobában találna és talán egy kicsit elgondolkodna azon amit csinál.
2008. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
70%
próbálj elvonulni az anyukádtól eyg távol eső helyiségbe pl:konyha, fürdőszoba stb.Tudom kissé kényelmetlen ilyen helyeken aludni, de anyukád biztos csodálkozna mikor reggel a fürdőszobában talál és talán el is gondolkodik rajta, hogy mit csinált.
2008. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van még egy technikai trükk, amivel nem okozol kárt a tévében, de nem szeretném nyilvánosan kiírni, mert lehet hátránya is. Nem engedélyezted a privát üzenetküldést, így írj nekem, és megírom. ;)
2008. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

ÉN kiváncsi lennék arra a technikai trükkre ugyhogy privibe küld el nekem is ! Köszi

Amugy meg menj el othonrol barátnödhöz/barátodhoz és ne gyere haza egy két napig, és majd csak keresni fog hogy holvagy aztán, ha hazajössz akkor mondod neki hogy a zene mit mentél el... majd csak rádöbben hgy tényeg nem jó ez igy ...

2009. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!