Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik-e olyan, hogy valakit...

Létezik-e olyan, hogy valakit nem lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés

Egy 5 éves kapcsolatról van szó, amit több mint 1 éve szakadt meg szinte egyik napról a másikra. Alig mondta el az okokat, egyszerűen nem keresett. Én is kitöröltem a képeit, leveleit, elérhetőségeit, de csak sértődöttségből. Baromi nehéz volt, de mindent megtettem azért, hogy tovább lépjek.

Elfoglaltam magam: hobbit kerestem, dolgoztam egyfolytában, próbáltam minden percemet társaságban tölteni, még randizni is elmentem, ismerkedtem új emberekkel, de minden hiába. Szó szerint semmi nem segít. Én régen nem hittem, hogy ilyen van. Pedig már több mint egy éve nem kerestem, nem tudok róla semmit, nem láttam, nem hallottam és mégis szinte minden pillanatban elsírnám magam, annyira hiányzik. Igaz, vannak már pillanatok, amikor elhomályosul, de végül pár nap elteltével mindig ugyanoda lyukadok ki: szeretem, csak vele tudom elképzelni a jövőt, minden vágyam, hogy felhívjon vagy megkeressen.

Szerintetek van olyan, hogy nem lehet valakit elfelejteni?

Kérem, olyan válaszoljon, akinek vannak ez irányú tapasztalatai vagy élt már át hasonlót.


Előre is köszi


2014. júl. 16. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, mint te. Ugyanabban a helységben élsz, ahol anno? Az is lehet az oka, hogy nem.

Mindent egyszer el lehet felejteni, csak idő kell hozzá és új térség, hogy ne tudj visszaemlékezni a közösen eltöltött percekre.

2014. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Létezik, de ilyenkor nem a pasi a központi gond, hanem az, akit helyette látsz: a vágyott apukád. :)


Azért nem tudod elfelejteni, mert szándékosan életben tartod az emlékét. Bizony! :)

2014. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hallottam már ilyesmiről. az oka pedig az volt, mint a te esetedben... hogy nem tud megnyugodni a lelked, nem tudod lezárni, mert nem tudod a pontos okát, hogy miért hagyott el. mert lehet mondott valamit de te nem értetted meg, nem volt kielégítő válasz. amíg nem beszélsz vele, és nem mondja el az IGAZI és teljes okát annak, hogy szakított, és te nem mondod azt, hogy igen...így már értem, addig sajnos valószínű, hogy ez lesz.


szerintem megérdemelnél egy utolsó és őszinte beszélgetést vele, ennyit még igazán megtehetne érted. én megkeresném a helyedben.

2014. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!