Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Segístetek SOS!

Mit csináljak? Segístetek SOS!

Figyelt kérdés

Mit mondjak anyámnak, vagy a nővéremnek, hogy végre kitegye a nővérem pasiját?

Az én barátom 2 hetet sem tölthetett nálunk, de a nővérem rosszarcú pasija most konrkétan ideköltözött, mondván itt kapott munkát.

Anyámnak már azt is mondtuk, hogy állítólag felfüggesztett börtönbüntetése is van így 19 évesen, nem zavartatja magát. Kijelentette, hogy a srác itt marad.


Bármilyen ötlet, módszer jöhet, nem akarom itt látni. Így is szűkösen vagyunk ráadásul rendkívül gyanús, rosszarcú, sunyi alak.


Kb 2 hete él itt, szóval addig kéne ütni a vasat amíg meleg!


2014. aug. 1. 18:15
 1/2 anonim válasza:

Tipikus lakásfoglaló, csak a nővéred tudja rávenni sztem, hogy küldje el.

De vigyázni, mert az ilyen alakok, ha ügyesek, még ki is tudnak paterolni a lakásból.

2014. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hosszúhajú ***** válasza:

Van felfüggesztettje? akkor szerintem rendőrségen utána lehet nézni kis nyomozással, nem?

Egyébként ha a nővéred szeme kinyílna, lehet ő tenné ki magától. De ne uszítsd ellene, mert akkor csak védeni fogja.

2014. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!