Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik mellett döntenétek?

Ti melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudtam, hogy hova tegyem a kérdést, de ide tettem, ha nem gond.. :)


Nos, 2 kollégium közül választhatok. Leírom a jellemzőiket. :) Mindkettő Budapesten van.


1. (Káldor Miklós Kollégium)

- 20 percre van a sulitól.

- Csak OKJ-s lányok vannak.

- 6 ágyas szobák zuhanyzóval és WC-vel. Nem rég újították fel a szobákat.

- Főzőklub. (imádok főzni)

- Konditerem.



2. (Vécsey János Kollégium

- Min. 40 perc a suliig.

- 9-14. évfolyamig, de korosztály szerint is válogatnak.

- Elhívtak felvételi elbeszélgetésre és próbálják így összetenni a kollégistákat.

- Filmklub, foci, ping-pong, jégkorcsolyázás.

- Kedvesek voltak, nagyon szimpatikus hely.

- Nem igazán modern, 4-6 ágyas szobák.

- Tv-t vihetek be.

- Angol, német tanárok vannak. (németül elakarok kezdeni tanulni.)

- Érettségire(új), nyelvvizsgára felkészítenek.


Ezek közül nem tudok dönteni... Annyira nehéz, mert, ugye azért megyek kollégiumba, hogy ne min. 40 percet utazgassak, pláne télen...


Valami tanács? :)


18/L



2014. aug. 25. 18:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2-t választanám,de te már úgyis az első mellett döntöttél.Minek is irtad ki a kérdést?
2014. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy az első a szimpibb neked, csak megerősítést vársz. :)
2014. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
40 perc utazás nem sok szerintem, főleg, ha az a kollégium jobban tetszik. Ha egyformán tetszik, akkor meg válaszd a közelebbit.
2014. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
1. mert közel van a sulihoz.
2014. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

én 5 évig lánykollégiumban laktam, az iskola 5 percre volt..majd 2 évet egy vegyes kollégiumban, 30 percre volt a suli, ráadásul másik településen.


nem érdekelt, hogy messzebb volt, szuper jo volt a hangulat, mindig volt program. mig a lánykollégiumban...siralomház...mindenki szivta a másik vérét..mindig kiabálások, veszekedések voltak..


a másodikat választanám a helyedben :)

2014. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőt választanám :D
2014. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2.-at választanám,de szerintem te az elsőt sokkal jobban szeretnéd,akkor válaszd azt.
2014. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Nincs olyan isten, hogy olyan helyre menjek, ahol csak lányok vannak. Nem azért, mert annyira pasizni akarok, hanem mert ahol sok nő van összezárva, az tuti kész katasztrófa, igazi tyúkól, keverés, kavarás, fikázás, alárakás, egymás fúrása stb. Világ életemben ezt tapasztaltam bármilyen, nőkből álló közösségben. A nők/lányok egyszerűen nem tudnak kijönni egymással nyugiban, egy-két kivételtől eltekintve világ életemben képtelen voltam velük barátkozni. Jobban jársz a vegyes kolival, hidd el.

N26

2014. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
sose menj olyan helyre, ahol csak lányok vannak, mert ott nincs nyugalom!! Én vegyes koliban lakom, bármi problémánk van, szereléstől a cipekedésig, 1-2 sörért bármikor van egy segítőkész fiú, és a bulik is jobbak. :))
2014. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nekem a 2. áll közelebb a szívemhez, de, ha nem alszom ki magam, akkor nagyon ideges tudok lenni. :D Ezért is gond nekem a 40 perces út.. :D

Szóval nem tudom.. Elvileg az elsőben vannak pasik is. :)

Ja, meg nem írtam oda, hogy az elsőben az iskolatársakkal lennék. :)

Még mindig nem tudunk dönteni anyával, pedig ideje lenne. :D

2014. aug. 25. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!