Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bunkóság letenni a...

Nagy bunkóság letenni a telefont, ha anyósom felhív este fél 10kor? Mit tehetnék, hogy ne olyankor hívjon?

Figyelt kérdés
Mert nagyon jó ráérzéssel este olyankor hív amikor vagy fürdetjük a gyerekeket, vagy vacsorázunk, vagy éppen az egyiket ( a kicsit) altatjuk. Ilyenkor bunkóság azt mondani most nem alkalmas hívj máskor? Ráadásul ilyenkor csak azért hív fel,hogy telefonáljon: Hogy vagytok? Nőnetek? hány kiló a kicsi? Mit csinál a nagy,játszik? Ilyenekkel zaklat hol engem hol a férjem.
2008. aug. 13. 15:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bocsika nem rettegek ilyentől. Nem én vagyok idegbeteg a családban hanem anyós.
2008. aug. 18. 15:07
 12/17 anonim ***** válasza:
Vonalas telefon is kapható már hívószámkijelzős
2008. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Haha olyanunk van. Ezért kérdeztem,hogy bunkósság-e nem felvenni, Ugyanis tudom ki hív.
2008. aug. 18. 17:41
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

szia...nekem a nagymamám ilyen és az egész családot kikészíti ...én már mint unoka csinálom azt h velveszem a telefont és lecsapom...idegesítő egy nő..tudom hogy bunkóság de bárki bármit mond tapasztalja meg akár egyszer is h milyen ez :S

mikor este 10 akár 11 kor is felhív hogy nézzem az XY csatornán ezt és ezt a filmet!...na nem!!!!

2008. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

vezetékest húzd ki, mobilon pedig mentsd el az anyós számát, és állits be neki halk vagy néma csengőhangot.

igy ha bárki más keres, neki fel tudod venni, anyóst meg észre sem veszed, maximum másnap.

2008. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a vezetékesen is lehet külön csengést beállítani, állíts be neki valami halkat, vagy mikor hív akkor halkítsd le a készüléket és hagyd csöngeni. A saját mobilodon is be tudod állítani, hogy csak rezegjen, ha ő hív. Ha így se kapcsol, akkor lehetséges blokkolni bizonyos számokat(vagyis az én telefonomon pl lehet), hogy automatikusan elutasítsa a hívását. Állítsd be az ő számára ezt és kész.
2011. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A blokkolás azért nem jó mert akkor körbehívogat az összes létező számon.. férjem mobilján,enyémen és még a szomszédot is képes volt egyszer felhívni így este halálra váltan,hogy mi van velünk nem tudja mert nem jó a telefonunk.. holott csak elutaztunk a gyerekkel kirándulni és amikor hívott még nem voltunk otthon. A kirándulásról meg tudott.
2011. jan. 17. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!