Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim...

Mit tegyek ha a szüleim folyton veszekednek?

Figyelt kérdés

nem tudom mit tegyek mert folyamatosan veszekednek illetve nem is sűrűn vagy folyton ha nem inkább ilyen nagy dolgokon vitatkoznak kiabálnak stb és ezek előjönnek néha és megint a veszekedés meg a vita!

Előre is köszi a segitséget


2008. aug. 13. 20:19
1 2
 11/12 Szaki19 válasza:
másnak helyett *másnap
2014. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Én 14 éves vagyok.

Mi vidéken éltünk, a nagyszuleimmel, ocsemmel, anyaval es apaval egy kertes hazban. Nagypapam gyakran ivott, nagymamammal sokat veszekedtek, apa es anya ugyszinten. Apa nem nagyon birta a nagyszuleimet.

1 eve pestre koltoztunk, hatha jobb lesz. Ugy is kezdodott, minden jol ment. Mostanaban viszont apa minden nap megiszik vagy 3-5 sort, anyanak persze ez nem tetszik. Miota idekoltoztunk, azota nem veszekedtek(vagy lehet, hogy csak elottunk nem), ma viszont anya megemlitette apanak, hogy le kene allnia a sorokkel. Apanak ez nem tetszett es elkezdtek hangosan vitazni. De szinte teljesen masrol. Apa feltepi a regi sebeket, anya szüleinek hibaival "dobalozik". En ott ultem a szobaban, nem erdekelte oket. Anya bekuldott a szobamba. Mar a valas is szobajott a veszekedes kozben. Most mar abbahagytak. Ilyenkor altalaban 1 napig haragszanak egymasra, aztan meg kibekulnek. Egyebkent hivo, kereszteny csalad vagyunk, megis ezt csinaljak.

En egyebkent ilyenkor csak ulok a szobamban, a rockot full hangeron hallgatom, es igy nem hallok semmit.

Gondolkoztam mar szokesen, ongyilkossagon, ilyenek. De tudom, hogyha megolom magam, akkor nekem sem lesz jobb, a szuleim pedig teljesen osszetornek majd, es csak egymast fogjak hibaztatni, ugyhogy nem teszem meg. Viszont, ha pengevel vagdosnam a csuklomat(nemreg sikerult leszoknom, a szuleim nem tudjak, hogy valaha is csinaltam ilyet), akkor talan eszrevennek magukat. Vagy nemtudom....

Koszonom annak, aki elolvasta..

14/L

2016. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!