Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék egy nyelvpier...

Nagyon szeretnék egy nyelvpiercinget! Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretném megcsináltatni,tegnap rákérdeztem apumnál aztmondta szó sem lehet róla!Anyumat megsem kérdeztem mert tök felesleges...Szerintetek mit csináljak?
2008. aug. 14. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj velük, hogy ők miért ellenzik? Talán ha elmondod hogy nincs semmilyen kockázata, nem veszélyes, akkor megnyugodnának. Lehet hogy csak félnek az ismeretlentől.
2008. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem sem engedték. aztán fogtam magam, és megcsináltattam. előbb utóbb, persze rájöttek. anyukám ki volt akadva 2 napig, aztán megengedte. apukám nem engedi a mai napig. de benne van.megprobálok mindig ovatos lenni...amikor lebkok, aztmondja vegyem ki, de utána visszarakom. ennyi. amgy, ugy csiinálom, hogy ha apukám is otthon van, vagy vele vagyok, lecsavarom az egyik végéről a bogyót, és ha azt mondja, hogy nyjtsam ki a nyelvem, ki veszem a fogaimmal, és kinyujtom:D eddig még bevált! :)
2008. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

úhh hát asszem nincs más választásom suttyomban berakatom...aztán majd legfeljebb kitagadnak itthonról!XD és amúgy naon fáj meg ienek?mennyi idő alatt gyógyul?ha gyakran öblögetek iszok kamillateát meg mebucain tablettát nyammogok az segít?hamar helyre

akarom hozni!!

2008. aug. 14. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold meg, az egyik tanítványom nyelve úgy begyulladt, hogy félév elteltével is alig tud beszélni.
2008. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!