Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigizik a feleségem?

Cigizik a feleségem?

Figyelt kérdés

Mindig ellene volt, engem is lebeszélt róla, most pedig az autóban találtam egy doboz cigit, blokkal együtt, hétfőn vette és max ha 10 szál van benne.

Nem értem mire ez a hirtelen dohányzás, soha sem ennek a műfaját képviselte.

Beszéljek vele vagy csak hagyjam??


2014. nov. 20. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kérdezz rá. Nálam akkor jött ez elő, amikor lelki problémám volt és nem tudtam, mit tegyek. Beszélgessetek!
2014. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A dohányzás jött akkor nálad elő???? Érzem is hogy nem stim vele semmi, hiába kérdezem tagad.

Az biztos hogy elkezdett dolgozni pár hónapja, lehet hogy ott van zűr? Nem érzi jól magát? És miért nem mondja el nekem? Én vagyok a házastársa, mindenben támogatom. Nem veszekedünk soha

2014. nov. 20. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor kerestem pótlékot, stresszlevezető eszközt, amikor stresszes lett az életem. Azóta leszoktam és nyugodt is vagyok, de volt ilyen időszakom. Ne támadd, csak szeretgesd, próbálj romantikázni, hatni rá, és egy intim, nyugodt pillanatban mondd el neki, hogy aggódsz érte, mert úgy érzed, problémája van és segíteni szeretnél. Mindenki másképp viselkedik, ha gondja akad, a támadó fellépés sokszor ellentétes reakciót vált ki. Légy a barátja, türelmes és megértő, akkor többre jutsz! N31
2014. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szagát nem érzed? ?
2014. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdezz rá nyugodtan,és mond el, hogy nem haragszol,ha ő dugiban cigizik,de mondja el,ha bármi problémája van neked!
2014. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet h a pasijáé:))

Amúgy viccen kívül,nem lehet h mondjuk egy baràtnője hagyta ott vagy ilyesmi?

2014. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik, hogy ne érezd a szagot rajta. Aki nem cigizik akkor is megerzi a másikon, ha előtte fél nappal gyujtott rá.
2014. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!