Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tortenik akkor ha a gyereke...

Mi tortenik akkor ha a gyerekeimet kiveszem az iskolabol, atirtam egy masikba?

Figyelt kérdés
A gyerekeim anyamnal vannak nem adja vissza a birosagon azt mondtak nalam vannak elhelyezvel 5 eve elvaltam abba az iskolaba viszem ahova akarom.Nem mertem megkerdezni mi tortenik ha nem adja vissza akkor sem anyam oket.Azt tudom nem jarnak iskolaba elveszik csaladit.De utana kimennek anyamhoz azt elviszik a gyerekeimet onnan?Kerdes hova?Hozzam hozzak vissza?

2014. dec. 8. 11:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az alkoholistákat pártolják.Sok rendőr ezekszerint alkoholista drogos..
2015. márc. 26. 10:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Megbeszéled a két iskolában, utána intézed papíron is mindkét helyen. Aztán elmész a gyerekekért azon a napon, amit lebeszéltél, elviszed magadhoz, másnap reggel viszed őket az új suliba. Nincs itt semmi bonyodalom. Ezeket te tudod intézni, senki más, de állj neki, ne halogasd.
2015. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Amit előzőleg írtam, az akkor érvényes, ha a kezedben van a bírósági végzés, hogy nálad vannak elhelyezve a gyerekek. Ebből másoltass 10 példányt, mert szükséged lesz rá. Az eredetit ki ne add a kezedből, mert járkálhatsz utána.Ha nincs ilyened, akkor a kiírt kérdésednek semmi értelme.
2015. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!