Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennetek egy ilyen...

Ti belemennetek egy ilyen kapcsolatba? Fiatal no + gyerekes ferfi

Figyelt kérdés

Tarskereso oldalon megismertem egy ferfit. Sajnos van gyereke. Meg is mondtam neki az elejen h nem akarok tole igy semmit. Valahogy 1 honap mulva megis ugy alakult h talalkoztunk, majd jol elvoltunk. Viszont a kovetkezo randit (5.) mar lemondta mert a gyerekre kell vigyazni stb.. megertem h neki a gyermeke az elso. Viszont en 25 eves vagyok. Tul fiatalnak erzem magam h mindig csak 2. Legyek. O 37 eves. Ti belemennetek egy ilyen kapcsolatba vagy meg az elejen zarjam le?

Sajnalom mert szimpatikus a ferfi de mukodne igy? A gyerek meg csak 5 eves... anyjaval el a gyerek de sokat van nala.


2014. dec. 24. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha már most zavar a tény, hogy gyereke van, ne menj bele.
2014. dec. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Isten őrizz!!! Hogy a párom az élet legnagyobb dolgait, mint házasság, gyerek tervezés, születés ne velem élje at es tapasztalja meg először!! Soha.
2014. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj bele. Le is írtad, hogy fiatal vagy, ahhoz, hogy csak 2. legyél.

Keress gyermektelen férfit, vannak még egy páran a te korosztályodban.

2014. dec. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem megyek bele én is úgy érzem.
2014. dec. 25. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!