Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám nem áll szóba velem...

A bátyám nem áll szóba velem sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

kb. egy éve egy volt munkatársnőm azzal keresett fel, hogy látta a férjemet egy szép, fiatal lány társaságában, akit gyakran átölelt. Messziről látta őket, de tuti, hogy a férjem volt. Teljesen magamba zuhantam, addig mintha egy "csőben" éltem volna, nem láttam tovább a boldog családomnál. Szerető férj, gyerekek, békés otthon... A férjem tagadott, csak engem szeret, nem volt, és soha nem lesz másik nő. Nem hittem neki, bőgtem napokon át, teljesen kikészültem. Csak a gyerekek miatt keltem fel reggelente. Válni akartam. Még a legjobb barátnőm is azt mondta, ne legyek naiv, majdnem húsz éve házasok vagyunk, és ha jóval fiatalabb is vagyok a férjemnél, nehogy azt higgyem, nem csalt még meg... Nem is lenne férfi. Na jó, hogy ne írjak regényt: lányommal mentem épp valahová, mikor összefutottam a kolléganővel. Megütközött, mikor meglátott a lányommal, később telefonon bevallotta, hogy vele látta a férjemet "ölelkezni", és bocsánatot kért. A férjemmel rendeződött a házasságunk, bár nehezen emésztette meg, hogy nem bíztam benne. Azt mondta, ha nem szeretne ilyen kétségbeesetten, ezért szakított volna.

Lassan eltelt egy év, minden oké, tegnap este viszont megint baj történt: bátyám felhozta bemutatni az új barátnőjét, aki nem más, mint a férjemet megvádoló kolléganő. Bennem már nincs harag, de a férjem nem engedte be a lakásba, és bár egyébként szelíd, csendes ember, majdnem nekikment. Csúnya veszekedés volt.

Nagyon szeretem a bátyámat, nem akarom elveszíteni, de fel se veszi a telefont. Mit tegyek? Idegtépő helyzet.


2015. febr. 12. 20:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

Hát elég fura ez a kolléganő. Az biztos h nem direkt akart kavarni? 100% vagy benne h ez egy véletlen félreértés volt?

Az meg még érdekesebb, h ekkorát kavar a családodban utána meg beállít a bátyád oldalán, te meg nem is tudsz róla h kivel jött össze...

Bátyád tudja a teljes sztorit?

2015. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Majd idővel megbékél. Lehet, hogy azért nem veszi fel, mert most épp ki van készülve, hogy mekkora egy nagy szarkavaró a barátnője.
2015. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a bátyám szerint a barátnő jóhiszemű volt, nekem akart jót, felnyitni a szemem, az egyedüli hibás én vagyok, aki ismerem a férjem,mégis elhittem róla, hogy megcsalt.
2015. febr. 12. 21:03
 4/27 anonim ***** válasza:
59%

Röviden.A volt munkatársnőd egy férfi nemiszervet szájjal kielégítő, magából kellemetlen szagokat árasztó, utcán a szolgáltatásaiért cserébe pénzt kapó hölgy.Az ilyen típus nem bírja ki hogy ne fecsegjen, pletykáljon, gondolkozni azt persze luxus.A minél nagyobb hírverést szereti.Megérdemelné hogy szétverjék a fejét.

Te meg egy borzasztóan ostoba ember vagy, és rettentően hiszékeny, csak gratulálni tudok a színvonaladhoz, hogy csak azért mert egy volt kolléganő mondott valamit, te ezt mindjárt készpénznek vetted és válni akartál.Mégegyszer mondom, csak GRATULÁLNI tudok neked ezért!!!

A férjed helyébe én úgy kiba*talak volna hogy a fejed koppan egyet a betonon.

A férjed indulatait teljes mértékben megértem, sajnálom hogy nem ment neki a nőnek és nem verte össze, de azzal csak magának okozott volna kárt.

Elmondod a bátyádnak hogy mi volt, aztán a többit majd a Jóisten elrendezi.Te nem tudsz tenni semmit, most sakk-mattot kaptál én úgy mondanám.Egyedül a bátyád józan ítélőképességén múlik az egész ügy.

2015. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%
Én csak a férjedet sajnálom, hogy egy ilyen ganélapátolós, trutyikavarós bandába sikerült beházasodnia.
2015. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
A bátyád most nem lát a szerelem lila ködétől, a nő viszont egy szarkeverő.
2015. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%

Igen, nekem is ugy jott le a sztoribol, h o "johiszemuen" jart el. En peldaul szeretnem, ha elmondanak, hogy megcsalnak. Es tisztesseges volt, mert felhivott es bocsanatot kert.

Ertheto a ferjed duhe. Probald neki elmagyarazni a szituaciot, bar gondolom, h a ti kapcsolatotok sem rozsas jelenleg. A batyaddal beszeljetek meg. Az ido majd segit, elmulasztja a duhot, de valoszinuleg nem lesznek baratok sosem. Ha mindenki eleg intelligens, akkor kesobb lehet annyira rendezni, h ha nem is lesznek kebelbaratok, de azert kulturaltan ossze tud jonni a csalad.

2015. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
De ha a bátyád tudott az egész sztoriról akkor miért nem volt képes előre szólni,h hát ne lepődjetek meg, de a Jucikával jöttem össze. Azt állítja h hoz valakit bemutatni, ti meg már ismeritek régóta... Azért ő is elég érdekes, h nem próbál meg senkit se megkímélni a 1000%-osan kellemetlen szituációtól, hanem egyből bedob a mély vízbe. Lehetett volna ezt egy semleges helyen egy 10 perces kávézással kezdeni nem egyből vacsorára menni a majdnem tönkretett család házába.
2015. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

4-est miért pontoztátok le? - Mert igaza van?

Nagyon frappánsan és diszkréten fejezte ki magát. Hasonló az én véleményem is!( Hatalmas zöld kéz neki.)

2015. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

A nő megérdemelne egy alapos verést. Kár hogy az büncselekmény ami sulyosabb mint amit ő művelt.

A másik lehetőség, pár év múlva valakit felbérelni aki eljátsza vele ugyanezt a bátyáddal kapcsolatban. Az legalább nem büncselekmény, arányos és Akkor utána mikor rendeződik a bátyád is ujragondolhatja, kivel álljon szóba és kivel nem. Ez lenne a legtisztább válaszlépés.

2015. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!