Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen közös hobbytok...

Nektek milyen közös hobbytok van a párotokkal?

Figyelt kérdés
Olyan tevékenységre vagyok kíváncsi,amit ketten találtatok ki vagy egyikőtök csatlakozott a másikhoz!
2015. febr. 26. 19:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Mi kb másfél éve kezdtünk el fotózni együtt, teljesen amatőr szintről indultunk, de sokat olvastunk utána, minden előadásra, kiállításra elmentünk, ami ezzel kapcsolatos.

Már 3 esküvőn is mi voltunk a fotósok, nagyon elégedettek voltak velünk, és eddig már van 4 felkérésünk erre az évre. Imádjuk csinálni, nagyon egyformán látjuk az egészet, de egyben ki is egészítjük egymást, és még egész szép kis pénzt is keresünk vele.

2015. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 gömbicica ***** válasza:
69%
utazás. nem sulyos ezrekbe kerülő külföldi utakra gondolok, hanem akár országon belüli olcsó szállásos pár napos kirándulásokra.
2015. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Szívesen túrázunk, motorozunk és barkácsolunk/kézműveskedünk.
2015. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
Filmnézés otthon, vagy moziban. Annyi filmet nézük meg nap, mint nap, hogy egyikre sem emlékszem.
2015. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

nem tudom mire jó a zöld kéz ,de mindenkinek azt nyomtam :)


Mi 2 év alatt sem találtuk meg azt a dolgot amit közösen szeretnénk csinálni!

Nekem lenne jó pár ötletem,de a párom mindegyikre nemet mond!

Lassan elgondolkozom,hogy nem jó ember mellett vagyok :(

2015. febr. 26. 19:56
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Mindketten különösen vonzódunk az elvont művészfilmekhez, ezek jók, mert meg lehet őket nézni, aztán sokat lehet beszélgetni, elmélkedni a mély mondanivalójukon...:D Ezen kívül egyforma a zenei ízlkésünk, szeretünk együtt koncertekre járni, bár most pocaklakóval a hasamban ezeket kihagyom...:)
2015. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 gömbicica ***** válasza:
26%
valami csak összehozott Benneteket!
2015. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
Mi is nagyon sokat utazunk,országon belül általában.Ami viszont igazi hobbink az online stratégiai játékok.Először én játszottam ilyennel,és még az ismerkedési fázisunkban meséltem róla a férjemnek,akkor kipróbálta,és azóta is játszunk :)
2015. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező,attól,hogy nincs közös hobbitok,még lehet síríg tartó házasság belőle.Nővéremék majdnem 30 éve házasok,és nekik sincs semmi közös hobbijuk,sógorom gitározgat,nővérem pedig festeget,bár nem is tudom,hogy az hobbi neki vagy nem ,mert most pl évek óta nem festett.
2015. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
együtt szoktunk rajzolni/festeni:) én kezdtem,de őt is érdekelte a dolog,csak nem tudta h kezdjen hozzá. úgyhogy segítettem neki. Ezen kívül együtt nézünk történelmi filmeket. Na,ez az ő szívügye volt
2015. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!