Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen közös hobbytok...

Nektek milyen közös hobbytok van a párotokkal?

Figyelt kérdés
Olyan tevékenységre vagyok kíváncsi,amit ketten találtatok ki vagy egyikőtök csatlakozott a másikhoz!
2015. febr. 26. 19:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Mozizás, kertészkedés.
2015. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%

Párom a Tisza mellett nőtt fel,én is.

Sportolt mikor megismerkedtünk,én is.

Azt hittem majd,milyen jó lesz együtt.

Ehhez képest utál úszni, én tavasztól őszig a vízben lubickolnék.

Én sportolok ugyanúgy,ő meg se moccan,két év alatt talán 3x edzett velem :(

Én is beválasztottam.Tévézne mindig,én meg utálok a 4 fal közt lenni.

2015. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
7%

Áruljátok mér el, akik olyan párral vannak együtt több éve, hogy mások a szabadidős elfoglaltságaitok, akkor ti már bocs, de minek vagytok együtt? Egyikőtök az egyik szobában van, a másik meg a másikban? Egyikőtök úszkál, a másik meg otthon tévézik? Ha a 2 ember nem együtt tölti még a szabadidejét sem, az szerintem nem kapcsolat, meg az ismerőseim szerint sem.

Meg mi az, hogy valaki beleválasztott? Miért, ti úgy költöztök össze valakivel, hogy még azt se tudjátok egymásról, hogy ki mit szeret csinálni?

2015. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%

Horgászni:)

Az Igazi horgász csak ő,neki van engedélye is,én szolidalitásból vele tartok....Már én is fogtam halat...:)


Eleinte egydül,ill. haverokkal járt, de most hogy öregszünk, már én kísérem.

Szeretem a vizet, a csendet , a természetet, és nincs szófo...som se, így nem zavarom.Viszont ,ha nincs kapás, elunom, magam, ilyenkor olvasok, zenét hallgatok...


Otthon pedig együtt dvd -zünk.Bár ő a fiúsabb filmeket szereti, néha ráveszem 1-1 romantikusra, vagy régi magyar filmre is..:)


Kell néha a külön program is, de együtt jobb:)...

2015. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
44%

Közös hobbik:


- Counter strike és különféle FPS-ek

- Illetve ezek bajnokságainak nézése

- Fantasy olvasás ( olvasás mindkettőnknek, de a közös keresztmetszet a fantasy)

- FRPG-k ( Régen )

- + filmnézés ( lenne, ha nem aludnék el MINDIG :D)


Külön hobbik: Ő szeret e-sport eseményekre fogadni ( nem nagy tétekkel, de így is nehezen tolerálom) Én pedig festek.

2015. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk a foci. Nézni is és játszani is. Szoktunk együtt, kettesben is rugdosni, de õ gyerekkora óta játszik csapatban, én rendesen korábban nem jâtszottam, viszont nemrég kerestem csapatot magamnak.

Másik közös hobbink, ha épp kockulunk, a Honfoglalózás. Ezenkívül mindketten szeretjük a történelmet és ilyen témában olvasgatni, de ez nekünk munka is, mert töriszakon végeztünk az egyetemen.

2015. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
Kenuzás. Ő versenyszerűen evezett kiskorától kezdve. Én először elsírtam magam, amikor beültem a hajóba, nagyon féltem, azóta meg ki se lehet vakarni a kenuból nyáron :)
2015. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
63%
13-as. Azért lehet együtt egy olyan pár több éve, akiknek mások a szabadidős elfoglaltságaik, mert szeretik egymást. Mert elfogadták, hogy mások a hobbijaik. És a hobbi sem feltétlenül mindennapos cselekedet, tehát bizonyosan vannak együtt töltött szabadidős dolgaik. Mint például nekünk is. 17 éve vagyunk együtt, amíg a férjem a kertben nézi a távcsövén a bolygókat és csillagokat, az eget, addig én rajzolok vagy olvasok. Aztán egyszer csak bekiabál, hogy gyere nézd meg, milyen gyönyörű az x-y galaxis vagy akármi, kimegyek, megszemlélem, aztán visszamegyek rajzolni. Mikor végzett a szemléléssel, akkor bejön és megkérdezi, hogy mit olvastam, hol tartok, aztán ha érdekesnek találja, beszélünk róla. Ez is minőségi együtt töltött idő. Nem napi szinten űzzük a hobbijainkat, mondjuk heti 2x, a többi szabadidőnkben együtt mozizunk, kirándulunk, stb.
2015. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
25%
Akkor ti nagy valószínűséggel egy másik korosztály vagytok, és a ti korosztályotok máshogy gondolkozik, mert én ahány huszon- és harminconéves fiúval beszéltem erről a témáról, mind azt mondta, hogy ha nem együtt tölti a pár a szabadidejét, akkor az nem kapcsolat, mert azért nem élnek együtt valakivel, hogy egyik az egyik szobában van, másik a másikban (az szerintük nem párkapcsolat, hanem társas magány). Amúgy azért, mert nem tetszik a válasz, nem kell lepontozni. Sok fiút megkérdeztem erről, és ők igenis ezt a véleményt mondták.
2015. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyra értékelem,hogy ennyien válaszoltatok.Köszönöm nektek!


Mindenkivel tudtam úgymond azonosulni :)


Nem 0-24-ben akarok a párommal lenni,de szerintem fontos a minőségi idő ,ami nálunk nincs meg!

Beszéltünk már róla,olvastunk róla kapcsolati könyveket!

Nekem a minőségi idő és az érintés ,neki pedig a dicséretre van szüksége!

Azért tettem fel a kérdést,mert úgy érzem én többet teszek bele ebbe a kapcsolatba!

Nekem fontos lenne,hogy kimozduljunk,új ingerek érjenek,hisz így bezárva érzem magam a 4 fal közé!


Nem pióca -energia vámpír akarok lenni a párom számára,hanem egy értékes ember akire odafigyel!



Úgy érzem alaposan el kell gondolkodnom a kapcsolatunkról!

:(

2015. febr. 28. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!