Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rám haragszik ha nem is...

Miért rám haragszik ha nem is én bántottam meg?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm tegnap este összeveszett a barátjával és annak családjával. A barátnőmnek sose volt igazi családja, a barátja családját tartotta annak, ök is elfogadták. De tegnap történt valami, amiről nem hajlandó beszélni. A közösségi hálózatokon törölte a barátja családját, később még több embert, köztük engem is. Hiába hívtam, nem vette fel. Nem értem mi baja velem. Nekem semmi közöm ahhoz a családhoz, a barátját is alig ismerem. Csak néhány távoli ismerősét hagyta meg. Szeretném a segítségeteket kérni, nekem ez fontos. Megbántott engem ezzel a viselkedéssel, amikor semmi rosszat nem tettem. Én 28 éves nő vagyok, ő meg 33, a barátja is 33

2015. márc. 21. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem is haragszik rád, csak most egyedül akar lenni és hogy békén hagyják az ismerősei még ki nem heveri, inkább mindenkit kizár

nem hiszem hogy rád haragszik, mert akkor csak téged törölt volna, nem az összes közeli ismerősét

2015. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez valóban nincs rendben így. Arról tudsz esetleg, hogy min vesztek össze? Nem kavart be valaki, hogy mondjuk veled csalta meg a barátja és akkor nyilván téged is utál most, még ha nem is így volt?

Nem tudsz elmenni hozzá és becsöngetni, hátha akkor beenged és megbeszélitek? Biztos szüksége lenne rád, csak begubózik a saját bajával. Néha van az úgy, hogy hiába van jó barátnője az embernek, annyira el van keseredve, hogy azt hiszi, hogy úgysem ér semmit, nem kíváncsi rá senki. A barátját esetleg el tudod érni, hátha tőle megtudnál valamit? Lehet, hogy leráz vagy válaszra sem méltat, csak hátha.

2015. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem haragszik, de neki most lehet hogy egyedül kell lennie. Lehet hogy frusztrálod a rendezett életeddel is. Hozzád képest nagyon rossz helyzetben érzi magát és rosszul esne tőled bármilyen tanács.
2015. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Részleteket nem tudok, csak annyit, hogy valamilyen hitelen vesztek össze. Nekem semmi közöm az egészhez.
2015. márc. 21. 19:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Odamenni jelenleg nem tudok, hívásra nem reagálnak.
2015. márc. 21. 19:20
 6/8 Passiflora ***** válasza:

Megértem, ha rosszul esik neked, de ha te semmi rosszat nem tettél, semmi módon nem ártottál neki, akkor szerintem a legjobb, amit tehetsz, az az, hogy hagysz neki idő, hogy lehiggadjon, feldolgozza, ami történt (feltételezem, hogy szakítottak is a barátjával), aztán majd ha úgy gondolja, majd jelentkezik.


Ha egy barátnőm így viselkedne, párszor biztos próbálnám keresni, de ha semmi módon nem reagálna, nem hívna vissza, akkor tiszteletben tartanám, hogy nyilván egyedül akar lenni egy darabig, kizárni kicsit másokat az életéből. Bíznék benne, hogy csak időre van szüksége, hogy feldolgozzon valamit.

2015. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagd békén pár napig, hogy lenyugodjon kicsit, aztán keresd, hogy mi történt és miért téged törölt le.
2015. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A közösségi hálózatokon törölte a barátja családját, később még több embert, köztük engem is."


5 éves szint.

2015. márc. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!