Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk nővéremmel?...

Mit tegyünk nővéremmel? Mindenét kiteregeti facebookra.

Figyelt kérdés
Nővéremnek sajnos kijutott a rosszból, ez tény. De minden probléma a saját hülyesége és önzősége miatt lett. Nincs egy barátja sem, senki nem nyitja rá az ajtót. Egyedül neveli 2 éves kisfiát, miután a pali, akivel összejött mégsem vált el és hagyta el a kamaszkorú kisfiát (nővérem mindent megtett ezért, de hát nem jött össze...). A gond a következő: több barátom is jelezte felém, hogy többet tudnak már nővérem életéről, mint amennyit illenék. Legutóbb valami indexes cikkhez kommentelte oda, hogy ő gyerekkora óta erőszak áldozata, amiről sem én ,sem édesanyám nem tudunk, de miután rákérdeztünk, ő volt a legjobban felháborodva, hogy mi közünk hozzá (csak hogy akkor minek írja ki, ha senkinek semmi köze hozzá?). Mikor a pici apja látogatóba jött, nos azt én előbb megtudtam facebookról, mint személyesen, azzal a körítéssel, hogy az a mocskos szemétláda, aki otthagyta őt egyedül végre lejött, képzeljétek el. Ez így volt leírva, boldog boldogtalan ismeri már nővérem történetét. Egyszer szóltam már neki, hogy sok lesz, mások is jelezték már felém, hogy nem kell minden kakilást kiírni, de akkor teljesen kikelt magából, hogy mi közöm hozzá, ő ezt azoknak az ismerőseinek írja ki, akiket érdekel (a gond az, hogy mint írtam, rajtunk kívül senkije sincsen). Mit kéne vele csinálni? Nem izgatna ennyire a probléma, ha ezzel nem járatná le az egész családot, mert különben az ő dolga, hogy mit ír ki magáról.
2015. máj. 1. 19:32
1 2
 11/19 Daniel Daniel válasza:
44%
Nővérednek nyakába kellene akasztani a lábait, s úgy hagyni vagy két napig. -.-
2015. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jól látod 10-es, én is úgy érzem, hogy neki az a baja, hogy senki nem foglalkozik vele. Valóban szeretethiánya lehet. Csak az a baj, hogy kiállhatatlan stílusa van. Biztos ismeritek az olyanokat, akik a földhöz vágják magukat hisztériás roham közepette, mert nem volt az akciósra meghirdetett bugyiból. Na ő ilyen... mindenkivel. Nagyon csúnyán beszél a családban is, akár velem, akár anyukánkkal. Mikor kicsi voltam engem folyton azzal fenyegetett, hogy letöri a kezem meg hasonlók. Borzalmasan beszél. Egyszerűen elüldözi maga mellől az embereket.
2015. máj. 1. 20:02
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Eléggé buta nővéred lehet. Ha már többször is mondtátok neki, mégsem ért a szóból, akkor valószínűleg nem tudtok neki mit csinálni. De valahogy próbáljátok a fejébe tunkolni, hogy már az egész város rajta röhög.
2015. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%

A nővéred magányos, szeretethiányos, hiányzik neki, hogy valaki figyeljen rá, valaki érdeklődjön utána. Talán neki egyfajta megnyugtatás, hogy szinte ráerőszakolja az emberekre az ügyes kis bajait, amitől megnyugszik. Mondhatnám, hogy legalább kiírja magából, ezáltal megnyugszik, viszont ezzel az erővel blogot is vezethetne, vagy naplót is írhatna.

Az utóbbit nem látná senki, csak ő, míg a blogot az, aki érdekli.


Amúgy érdekes, miért a saját hülyesége, és önzősége, hogy egy férj hülyítette, felcsinálta és otthagyta?

Nagyon kevés pasi vállalja be, hogy felesége van, de ha eseteg tudta is, akkor meg lehazudta a csillagokat, hogy a testvéredet megszerezze, hülyítete. (gondolok arra:"mégsem vált el" ). A testvéred nyilván komolyan gondolta, lehet,hogy be lett adva neki, hogy a feleség milyen gonosz, csalja szegény úriembert fűvel-fával, ,a kamaszkori kisfia meg nem szereti.( Megjegyzem, nők között is van olyan, aki imádja hülyíteni a férfiakat)


Talán elég lenne leülni a testvéreddel, és beszélgetni, meghallgatni, talán még támogati, mert eddig nem úgy tűnik, hogy akár te is mellette lennél,és támogatnád lelkiekben.

2015. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy ha egy nő tisztában van azzal, hogy egy férfit otthon feleség és gyerek várja, akkor nincs az a szöveg, amivel meg lehetne hatni. Nekem megvan a magam élete, nem is élünk egy háztartásban, ha együtt töltünk egy estét és kérdezek a bajairól, akkor épphogy le nem ordítja a fejem, hogy mi közöm hozzá, erről nem akar beszélni (rendszeresen van erre példa). Egyébként igazad van, nem állok mellette, nincs miért. Soha nem mutatta ki, hogy olyan nagyon törődne velem, szeretne engem, utált engem, mikor kicsi voltam. Többször ütött, zsarolt, fenyegetőzött. Egy percig nem vagyok kíváncsi az életére, de mindegy is, mert amúgy minden hétvégén hallgatjuk a hisztériás rohamát, mikor eljön hozzánk. Hogy egyedülálló anyuka az legalább annyira az ő hibája, mint a férfié. Igen, a férfi egy tahó, hogy hazudozott össze vissza, de a tényeken ez nem változtat. Nővérem a kezdetektől fogva tudta, hogy ennek a palinak családja van, azt is tudta, hogy odavan a kisfiáért. Nővérem tönkre akart tenni egy családot, el akart szakítani egy kamaszkorú gyerek mellől egy apát. Ezt egy nőnek nem tudom elnézni. Aztán láss csodát, "véletlen" besikerül egy gyermek, épp akkor, mikor úgy tűnik ennek a szerető kapcsolatnak vége szakad. Ez valójában az a szokásos történet, mikor egy nő, aki senkinek sem kell, egy picivel próbálja magához láncolni a kiszemelt férfit. Nem sikerült. Unokaöcsémet imádom, érte bármit. Mindenki körülugrálja, minden szeretetet megkap. Az egyetlen gond nővéremmel van, aki azt is kiírja facebookra, hogy másfél órája üvöltözik már a gyerekkel, de az semmilyen körülmények között nem hajlandó elaludni.
2015. máj. 1. 20:54
 16/19 anonim ***** válasza:
18%

Rólam is azt hiszik, h nincsenek barátaim, pedig csak annyi az egész, h másutt vannak és nem mutatom be őket fűnek-fának. Sokat még a családomnak sem, nem véletlenül.


A nővéred felnőtt ember. Senkinek semmi köze hozzá, h mit csinál. A baráti köröd pedig söprögessen a saját háza táján. Ha nem érdekli, amit a nővéred ír, akkor tiltsák le. V jelezzék ők neki. Btw neked sem sok közöd van ahhoz, amit csinál.

2015. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy ha valaki kiírogat ilyeneket facebuksira, hogy "gyerekkorom óta vagyok erőszak áldozata", akkor igenis van hozzá közöm, különben minek osztaná ezt meg mindenkivel? Nem tudom, lehet én vagy fordítva bekötve, de engem az is ki tud kergetni a világból, mikor valaki kiírja, hogy jaj de gonosz ez a világ, meg rossz kedve van, azt mikor valaki rákérdez, az a válasz, hogy hagyjuk. Miért írja akkor ki? Mit akar elérni ezzel? Én azt érzem, hogy ez is egyfajta figyelemfelkeltés, hogy az emberek foglalkozzanak vele addig az 5mp-ig, amíg megérdeklődik a problémát. Egyébként neki tényleg nincsenek barátai, nem fogom részletezni honnan tudom, de valóban nincsenek...
2015. máj. 1. 21:21
 18/19 A kérdező kommentje:
De mindegy, most már eléggé eltértünk a témától. A lényeg, hogy unom, hogy napról napra a skizofrén képzeteit kell olvasni facebuksin, amivel a családot is lejáratja. Elegem van belőle. De mindegy, legfeljebb megmondom mindenkinek (aki kérdezi), hogy elmentek neki otthonról, azért ír ki hülyeségeket. Speciel én meg is vagyok győződve róla, hogy bekattant.
2015. máj. 1. 21:26
 19/19 omba ***** válasza:
89%

Még egy lehetőség van, jelentsd a face-n, hogy sértő, rasszista, mittom én milyen kijelentéseket tesz.

Nemigen vizsgálják, kitiltják ők.

Az a gyerekkori erőszak azért durva dolog, abszolút nem az ő magánügye, mert hát az a családban történt, - szerinte.

2015. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!