Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya megcsalja apát, mit kéne...

Anya megcsalja apát, mit kéne csinálnom? (Hosszú sztori)

Figyelt kérdés

Már régóta így gondolom,de mivel nem volt egyértelmű ezért nem foglalkoztam vele.Most már viszont biztos vagyok.

Anya gyakran telefonál valakivel ilyen mézes-mázas hangon,tudom,hogy nem apával,vele teljesen más hangnemmel beszél.Ráadásul mikor rákérdezek,hogy kivel beszéltél annyit mond,hogy egy ismerőssel.Ez már talán egy éve csinálja,de én nem gondoltam semmi rosszra,falun lakunk,vendéglőben dolgozik,természetesen vannak ilyen meg olyan ismerősei.

Azonban néhány hete megkért,hogy töltsek le neki egy számot a telefonjára.Nálam volt a telefon mikor hirtelen felugrott a Messenger és egy profilkép nélküli férfi írt anyának.Nem bírtam ki ezért megnéztem és az egész beszélgetés tele volt szívecskékkel,meg mindennel.Még ekkor sem hittem nagyon semmit,mert olyanok voltak a beszélgetésben,amiket egy nagyon közeli barátnak írhatott.Ma megint nálam volt a telefonja (nem vettem el,megint le kellett neki töltenem valamit)és megint megnéztem és ekkor már olyanok is voltak,hogy "Szeretlek" "Hiányzol!" "Kár,hogy nem találkozunk".Apával nem rossz a kapcsolatuk,inkább olyan semmilyen.Nem tudom mit kéne csinálnom.A legjobb az lenne,ha hallgatnék,de olyan rosszul érzem magam.Persze az is lehet,hogy apa is tud róla,vagy nem tom...anyát mindig is nagyon szerettem,apával annyira nem jó a kapcsolatom.


14/l



2015. máj. 3. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Elmenni aludni..holnap suli van
2015. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Arra még nem gondoltál, hogy sültkrumplit?
2015. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Mondd meg apádnak. Én nem védenék egy Berényi Zsuzsa kaliberű nőt. Gusztustalan és gyáva dolognak tartom a megcsalást a problémák megbeszélése helyett. Ha félrekacsintani van mersze, akkor legyen a felelősség vállaláshoz is. Nem érdemes ilyen végett neked is hazudoznod.
2015. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak beszélj anyáddal, hogy tudsz róla...
2015. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha rákérdezel,akkor valószínüleg azt fogja válaszolni,hogy semmi közöd hozzá.De ez nem igaz mert valószínüleg van,mivel a családodról van szó.Csak kérdezz rá hogy kivel dumál mostanában,és ha ideges lesz akkor vszinuleg igazad van.És akkor mondd neki hogy már tudsz a dologról.De szerintem apukádnak ne szólj amég anyukáddal ezt nem beszélted meg.Amúgy sajnálom biztos rossz érzés:( ha szukseged van vmire csak irj priviben 15 vok csak fiú:D
2015. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Ne mássz ebbe bele, nem a te dolgod. Én is végignéztem, ahogy anyám megcsalja apámat. Pedig én jóban vagyok apukámmal és nagyon szeretem őt. Végül kiderült, megbeszélték, együtt maradtak. Több év kellett, mire ezen túljutottak. De ez az ő házasságuk, az ő dolguk.
2015. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Légy okos és jó kislány: ZSAROLD ANYÁD!!!!
2015. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Hú de kínos.

Első körben szólnék anyukádnak, hogy tudom amit tudok, és ez így nagyon nem korrekt senkivel szemben sem.

HA más kell neki akkor hagyja el apukádat, és tiszta lappal kavarjon mással. Ha pedig azért csinálja mert a házasságában valami nem OK, először az érintettel azaz apukáddal beszélgessen, hogy mit lehet megoldani, és hogyan. HA lehet.

Nem beszélve arról hogy ha lebukna egyszer, az mit eredményezne otthon. Amire többek közt neked sincs semmi szükséged, tehát gondoljon már rád is mikor mással kavar, mert ha tetszik neki, ha nem ez téged is még elég jelentősen érint, hiszen velük élsz.

2015. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!