Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy anyám ki...

Normális dolog, hogy anyám ki van akadva azon, hogy össze költözzek a párommal 27 évesen,1 év után?

Figyelt kérdés
Anyám meg van bolondulva. Már amikor összejöttünk a párommal is kifejezte a nem tetszését, hogy mi milyen sűrűn találkozunk. Abban az időben 1 héten 2x találkoztunk, egyszer hétközbe, egyszer hétvégén. Most már minden másnap együtt alszunk, én szoktam menni hozzá mert abban a városban lakik ahol én dolgozom. Van amikor még sűrűbben. Lényeg a lényeg, anyu mindig azt mondogatja, hogy ne aludjak nála olyan sűrűn, mert még a végén elkényelmesedik és nem fog nekem annyira örülni. Igen ám, de nem 17 évesek vagyunk és már a házasság, családalapítás is szóba került közöttünk, így nem tudom, mi a jó fenét csináljak. Anyám állandóan azzal fenyeget, hogy leéget a párom előtt.
2015. máj. 21. 09:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%

Én 19 évesen költöztem össze a 29 éves párommal, 9 hónap együttjárás után.

Anyukám egyáltalán nem akadt ki rajta, csak szomorú volt, hogy messzire költözök, de nem kiakadt.

Hülyeség amikkel fenyeget. Mi az, hogy nem fog neked örülni annyira? Arról még nem hallott, hogy a házas emberek is együtt élnek?

2015. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!