Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem olyan problémám lenne...

Nekem olyan problémám lenne hogy a feleségem nem enged be a lakásba ami albérlet és minden bútor műszaki cikk az enyém én vettem de nem akarja ideadni! Hogyan tudnám elhozni és kérhetek e hozá valamijen rendőri intézkedést?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Viiilmaaa, engeeedj beee :DD
2015. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Kerhetsz tudtommal biroi segitseget, csak akkor blokokkal igazolni kell tudni, hogy azokat Te vetted!
2015. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Zavaros a dolog, amig hazasok vagytok addig az ingosagok kozosek, ki nem zarhat, a lakcimkartyadon milyen cim szerepel, a berleti szerzodesen ki a berlo?
2015. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Osztán miér letté kitítva?
2015. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mivel hogy nem éltünk együtt csak három évet a cuccoknak a nagy részét meg unokatestvéremtől vettük meg amiről meg számla van az ott van a lakásban nála nem adja ide a ruháimat sem akarta ideadni de még oda vagyok bejelentve amúgy
2015. jún. 29. 12:37
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha oda szól a lakcímkártyád és nem enged be, hívhatsz rendőrt. Őt fogják megbüntetni. De ha épp nincs otthon, lakatost is hívhatsz,h jajj elvesztettem a kulcsom... Főbérlőnek is mondhatod,h elvesztetted a kulcsod, adjon egy pótkulcsot.
2015. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 omba ***** válasza:
30%
Ideje beadni a válókeresetet, annak meg része lesz a vagyonmegosztás is.
2015. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kései Sirató ***** válasza:
86%
Ha oda vagy bejelentve , azaz a lakcímkártyádon az a cím van, akkor olyan időpontban, amikor a feleséged otthon van, kérd a rendőrség segítségét, ki fognak jönni, őket kénytelen lesz beengedni és téged is. Tedd ezt és ha sok cuccot akarsz elhozni, jó ha ott van még valaki barátod, aki segít neked. Sok sikert!
2015. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Ami házasság alatt lett vásárolva, az közös, mivel az akkor megkeresett pénz is közös. Be kell adni a válókeresetet és vagyonmegosztást kérni.
2015. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató válaszokat ha sikerült elhoznom a dolgaimat akkor megírom nektek
2015. jún. 29. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!