Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasodni akarok 19 éves...

Jennus21 kérdése:

Házasodni akarok 19 éves vagyok van egy majd 4 eves kapcsolatom már 3 éve együtt élünk vélemény?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 07:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha együtt éltek akkor miért olyan fontos a házasság?19 évesen ráérsz,mert még csak most kezdődik az életed.Még csak most fogsz megtapasztalni dolgokat,fejlődik a személyiséged is.DE ez csak az én véleményem,én így látom,Te azt teszel amit gondolsz
2015. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
A következő 10 évben hatalmasat fogsz változni. Igen, mindenképp. Nincs ember, aki ugyanolyan lenne 19, mint 29 évesen. Ez a felnőtté válás időszaka. Akkor is, ha kemény életetek volt, változni fogtok a következő években. Én alaposan meggondolnám a helyedben ezt a lépést. Nem túl vidám dolog 20-21 évesen elváltnak lenni, ne adja Isten egy -két-három gyerekkel a válladon. Muszáj józan ésszel (is) gondolkodni, mert vannak döntések az életben, aminek maradandó következményei lesznek. És bár nagyon egyszerű ma elválni, a tény az tény marad. Ez egy nagyon fontos lépés, add meg neki a szükséges időt és érettséget.
2015. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
röviden: LOL
2015. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Mindenki a maga sorsa kovácsa. Tudnék indokot írni, hogy miért ne, és miért igen. Viszont az igazság az, hogy ezt neked/nektek kell eldönteni, nem kívűl állóknak. Ha te sem vagy biztos magadban, hogy segítsen egy idegen aki nem lát bele egy 4-5 éves kapcsolatba? Aludjatok rá párat, beszéljétek meg, és döntsetek. Sok sikert :-)
2015. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzitek, hogy készen álltok rá, akkor senkinek semmi köze hozzá, és a legjobbakat:)
2015. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12-nél a pont, teljesen igaza van. Az első komoly kapcsolatom közel 4 évig tartott, a leánykérés is megtörtént már, amikor véget vetettem neki, nem akartam a 20-as éveim legelején férjhez menni, családot alapítani. Fájt, de most is úgy gondolom, helyesen döntöttem. Ráértek még véglegesen elköteleződni.
2015. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy 3 éve a vőlegényem.... Nem nem hagytam ott a sulit sikeres szakmát tettem a párom mellett ...... A párom 29 eves ezért kérdeztem mert tudom nagy a korkülönbség de én szeretem és o is engem.... Dolgozik, sőt még én is
2015. aug. 8. 06:04
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
Akkor hajra. Mar el is dontotted 3 eve! Szerencsere megteheted majd, hogy elvalj.
2015. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy a kork. Azt mondta valami Villás Béla, hogy ott rontják el az emberek, hogy birtokolni akarják egymást.

Ezért nem kell házasságban élni, csak kapcsolatban. Érdekes gondolat. Nem tudom, hogy igaza van-e. Persze, ha ettől boldogabb lennél, miért ne.

2015. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát ha az interneten vadidegenek véleményére alapozva akarod eldönteni, hogy hozzámenj-e vagy sem, akkor inkább ne! Először érzelmileg fel kéne nőni, utána gondolkozni csak házasságon, családalapításon!
2015. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!