Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, hogy két ember akkor és...

Van, hogy két ember akkor és ott nem lehet együtt, de egy kis idő elteltével belekzedhetnek egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nagyon régen, amikorépp az akkori barátommal voltam együtt, demár megromlott a kapcsoltaunk, csak én ezt nem vltam hajlandó beismerni, megismertem egy másik fiút, beleszerettem. Majdnem szakítottam az akkori barátommal érte, de végül nem tettem, mert gyáva voltam és adtam mg egy esélyt a kapcsolatnak. Párhónapra rá viszont végleg kidobtam a páromat.Akkor viszont már nem érdekelt a srác, akibe anno voltam szerelmes.


Szerintetek lehet olyan, hogy 1-2-3 hónap elteltével, ha tönkremegy az aktuális kapcsolat, ésújra előkerül az, akivel a kapcsolat alatt kialakult valami, akkor vele új kapcsolatba kezdhet az ember? Vagy ennyi idő alatt elmúlik az a fellángolás?Vagy, ha nemcsak fellángolás, hanem tényleg erős érzelem kibírja azt a pár hónapot?


2010. márc. 9. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít, mi volt pár hónapja. Az sem, ha volt fellángolás, meg az sem, ha nem volt. Az számít, hogy most mit érzel. Ez nem lehet a múlt alapján meghatározni. Te érzed, belül. Meg a célszemély. De azt meg tőle kell megkérdezni. Mondjuk az előfordulhat, hogy ő sértve érzi magát, h korábban nem kellett, csak most, hogy nincs a ló.
2010. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, hogy válaszoltál.


de szerinted elvileg lehetséges, hogy ha az az illető keres fel engem, akivel volt valami anno, újra elő jönnek az érzelmek?és akkor márőt választom és lesz belőle valami?

2010. márc. 9. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek az előttem szólóval, csak az számít (legalábbis ebben az esetban), hogy most mi van.
2010. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem volt egy 3és fél éves kapcsolatom, aminek már több mint 4 éve vége. Abban a kapcsolatban megismertem az akkori párom legjobb barátjának a tesóját. Hát had ne mondjam hogy rajongtam érte, voltak is óriás féltékenységek belőle. A srác is szemezett velem, de végül nem történt semmi, megtartottuk a 3 lépést. Aztán eltelt 3 év és a jó öreg iwiwnek köszönhetően újra rátaláltam, írtam neki, hogy mi van vele. (közbe én másik városba költöztem) És még másnap találkoztunk, rá 2 hétre összeköltöztünk, most másfél éve együtt vagyunk már, és várjuk az első babánkat. :-) szerintem semmi sem számít, csak az, hogy ebben a pillanatban milyen érzések vannak, csakis a szívedre hallgass, és beszélgessetek sokat! sok sikert neked! :)
2010. márc. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!