Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ha szeretem nézni a...

Miért baj ha szeretem nézni a Tom és Jerry-t?

Figyelt kérdés

Szüleim, szinte mindig ezzel piszkálnak, hogy nem ilyen hülyeségeket kellene nézzem, hanem valami értelmeset. Én azért nézem, mert szerintem ez az egyetlen olyan rajzfilm, ami normális és vicces. Néhány osztálytársam már a szexfilmeket nézi (életemben egyszer v. kétszer láttam amikor apám úgyhagyta a gépet). Persze "normális" filmeket is szoktam nézni. De egyszerűen nem tudom miért kell ezzel piszkàlni.


14/F



2015. aug. 26. 08:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell foglalkozni vele. Én is nézek mesét, 19 évesen. Inkább az mint a sok értelme 0, gagyi, megcsalásról, hisztiről, rinyagépekről szóló sorozat, stb... Engedd el a füled mellett :)
2015. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
93%
Szerintem nincs abban semmi rossz ha ilyeneket nézel, 14 évesen még én is ezerrel nyomattam a Cartoon n. féle rajzfilmeket, más szinte nem is érdekelt :D Aztán már felnőtt fejjel persze kinőttem ebből, nézek mindenféle szórakoztató és ismeretterjesztő műsorokat, de néhanapján szívesen belenézek még mindig 1-2 retro rajzfilmbe.
2015. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
A Tom és Jerry tényleg egy normális, vicces mese. Manapság sajnos több az agyromboló műsor (még a mesék közt is), mint az értelmes. Nyugodtan engedd el a füled mellett.
2015. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincs más amivel piszkálhatnának. Én harminchat éves fejjel is megnézek egy-egy régi kedvencet.
2015. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
A Tom és Jerry szerintem egyáltalán nem vicces; az erőszak és az agresszivitás nekem sosem az. De ha neked tetszik, nézzed. A gond akkor kezdődik, ha nagyon rákattansz és állandóan ezt az idegbajos macska-egér csihi-puhit nézed.
2015. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
30 leszek lassan, nezek neseket. Arielt pl, gyerekkori kedvencem volt. Anyukamek meg tudom, hogy tom es jerryt meg torpoket...szerintem szuleidnek mas baja van
2015. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, én is szeretem, pedig én 30 éves vagyok. :D

Jó, persze, ha folyton ezt nézed, az nem jó, de nem a Tom & Jerry miatt, hanem mert semmit sem kell folyton nézni. Lehet olvasni, sétálni, fagyizni, barátokkal találkozni... Szóval ne csak a TV-t bámuld folyton, de ettől eltekintve, a mesékkel semmi gond nincsen.

2015. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Én 26 évesen is imádom az ilyen rajzfilmeket. :D
2015. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, nem tudom, miért piszkálnak ezzel, én 50 évesen azon örömködöm, hogy ma-holnap-holnapután leadják egymás után a Madagaszkár 1-2-3-t a TV2-n:))
2015. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 HUN_Sector ***** válasza:
86%

Édesapám 65 évesen még mindig szokta nézni :)

Én már csak azért nem, mert minden részét láttam :)

2015. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!