Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki Pesten élt,...

Van itt olyan aki Pesten élt, de a házassága csődbe ment és a gyerekkel/gyerekekkel vidékre költözött?

Figyelt kérdés

Nem sok lehetőségem van.A férjem alkoholista, megint rajta van az egésznapiszokésb.aszodj meg!! 2 kisgyerekünk van..én is dolgozom. Családom nem segít. .de ez mindegy is.

Nincs saját lakásunk. .most is albérletben vagyunk. De mindegy is.

Tudnátok nekem segíteni hogy ha vidékre szeretnék költözni akkor merre kéne induljak? Hol van munka lehetőség, és hol elfogadhatóak az albérlet árak? Óriási gyönyörű középiskolai érettségim van , de nem büdös a munka..most is takarítok . Lányom már ovis, fiam csak jövőre megy de decemberben tölti a 3-at, bölcsibe nem jár.

Na a lényeg. .hog itt Pesten elég lehetetlennek tűnik a helyzet..vidéken jobban járnék?

Köszönöm


2015. szept. 11. 22:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
50%

Vidéken biztos jobban járnál én a nagyobb városokban próbálkoznék ott mindig van valami munka estleg Pécset ajánlom néha szoktam ott járni ott sok munka van😊

Sok szerencsét

2015. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Nyírg
2015. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted vidéken könnyebben fogsz munkát találni, mint itt? :)
2015. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

Nyiregyhaza...akart az elobb lenni. Zalaegerszeg. Gyor. Az elso olcso de nem tudom munkaugyileg hogy all.

Zalaegerszeg, Gyor es Kecskemet vannak uzemek. Opel mercedes stb.

2015. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

Gyõrben az albérletek nagyon drágák nem?Vagy vannak munkásszállások.

En ugy hallottam Bp.-en jobb a fizetés,viszont az albérlet biztosan ott is drága.

2015. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Győr helyett én inkább Mosonmagyaróvárt ajánlom, ott elfogadhatóbbak az albérlet árak, legalábbis nem 90-től kezdődnek és sok a munkalehetőség mind a környéken mind könnyű bejárni Győrbe is onnét akár.
2015. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

az komoly lesz. gondolom autód sincs..

költözz valami rokonodhoz és igyekezz önálló életre törekedni, mert később csak vita lesz abból is

2015. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Én is a nyugati határsávot ajánlom, Zalaegerszegen, Szombathelyen kibírhatóak az albérleti díjak, munka pedig van bőven, ha nem vagy kényes. Érdemes lenne valami háziápoló tanfolyamot elvégezned, de szobaasszonynak, szállodai takarítónak anélkül is kijárhatsz Ausztriába, esetleg keress ingyenes (TÁMOPos)német nyelvtanfolyamot, de anélkül sem lehetetlen. Betanított munka is mindig van, jópár üzem működik arra felé. Kisebb városban (Sárvár, Szentgotthárd) még olcsóbb az élet, de van munkalehetőség és infrastruktúra is.
2015. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 HUN_Sector ***** válasza:
50%
Székesfehérváron elég sok gyár van, ahol még relatíve normális a pénz is (120-140 között nettóban). Viszont egykeresős modellre nehéz építkezni, ugyanis az albi, alsó hangon is 40-45, plusz rezsi. S a kaja, gyereknevelés kellékei még hátravannak.
2015. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Rakoskeresztur az meg pest, aztan lefele pecel, godollo.
2015. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!