Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Nem éreznétek cikinek, megalázónak a férj helyében?

Figyelt kérdés

A férj vezető beosztásban dolgozik, nagoyn jól keres.

A feleség eddig otthon volt a gyerekekkel, most visszament dolgozni 6 órában - egy ügyfélszolgálatra.


Milyen lehet egy ilyen nőt elvinni egy céges eseményre?


2015. szept. 24. 09:27
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
94%

Milyen az az "ilyen"?

Az hogy dolgozik?

Nem nagyon jön le, mi a probléma.

2015. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
92%
mi a ciki? hogy nem otthon mereszti, hanem a gyerekek mellett visszament dolgozni és ő is tesz a családi kasszába? hát igen, nagyon szégeny..pff
2015. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy egy "ilyen nőt"? Milyet? Olyat, aki megszülte és nevelte a közös gyerekeket, mert véletlenül megtehette, hogy nem fingatja ki magát idő előtt? Ill. mivel ő főállásban nevelte a gyerekeit, vezette a háztartást... stb., ezért a férjnek nem kellett a minimálisnál többet besegíteni, tehát konkrétan a feleség ezen munkájának köszönheti azt, hogy ma ott tart, ahol (vezető beosztás, jó kereset... stb.)?!!! Erről a nőről van szó? Remélem, ez a kérdés csak egy rossz vicc.
2015. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
89%
nekem nem az határozza meg az emberrol alkotott véleményemet, hogy milyen pozícióban dolgozik. ha te ez alapján itelkezel, lelked rajta. lehet egy gyári munkás is jó ember akivel szívesen töltöm a napjaimat. de lehet egy orvos is bunkó akivel nem szívesen vagyok
2015. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Tesz a kasszába? Ne már... A férfi 800 felett visz haza, nyilván az a havi 90 nagyon hiányzik nekik.
2015. szept. 24. 09:43
 6/52 anonim válasza:
93%

Mi az, hogy egy ilyen nőt?

A felesége! Tudta, hogy milyen végzettsége van, milyen munkát fog tudni elvállalni.

Elviszi a rendezvényre mint a felesége, a gyermekei édesanyja.

Te ki vagy a történetben!

2015. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
92%
A férfi nem tenne 800 ezret a kasszába, ha neki kellett volna otthon maradni a gyerekkel. Azért nem árt elgondolkodni azon, hogy a gyereknevelésért bár nem jár fizetés, de dolgozott a nő is.
2015. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
71%

igen tesz a kasszába, talán hasznos akar lenni, nem csak mereszteni a píít egész nap. ha meg azt csinálná az lenne a baj.


talán a ffi kollégája vagy aki irigy hogy felesége van és nem kellesz neki? brüüürbrüü

2015. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
13%
Tuti megcsaltad mar az asszonyt
2015. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy nehéz felfogású vagyok, de nem értem a problémát. Most az a ciki, hogy eddig nem dolgozott, vagy az, hogy most dolgozik? Mert szerintem egyik sem az. Mellesleg lehet, hogy nem a havi 90-ért ment vissza dolgozni, hanem hogy valami hasznosat csináljon, emberek között legyen, stb....
2015. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!