Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a legjobb...

Hogyan segíthetnék a legjobb barátnőmnek? Az anyja veri a semmiért mindig

Figyelt kérdés
16 éves a legjobb barátnőm, az anyja őrült. A semmiért veri állandóan, majd szemrebbenés nélkül mondja neki hogy szereti. pár napja annyira megverte, hogy belilult a szeme. Mit lehetne csinálni?:S
2010. márc. 15. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem három lányom van de még ÉLETEMBE nem emeltem kezet rájuk (az egyik 16 éves).Megrendülve olvasom :O

A szülőknek a gyeremekük az életük értelme kell,hogy legyen,segíteni és támogatni kell őket ...nem megverni!!!!!!!!

HA nekem tudomásom lenne ilyen dologról ....lehet hívni "névtelenül" akár a rendőrséget is ...családon belüli erőszak címén!Vagy tényleg a gyámügyet főleg ha van kisebb gyermek!Az is lehet,hogy az anya depressziós nehéz helyzetben van és akkor segitségre szorul ,nem kell akkor drasztikus eszköz elég egy pszcihológus !

2010. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

az apja is ilyen sajnos, bár külön élnek. Nagyszülei jó fejek, ők próbáltak már hatni az anyára, de abból csak az lett, hogy a nő leku.vázta a saját anyját, hogy mit szól bele az ő "nevelési" stílusába... -.-


Amúgy most átment a nagyijához lakni, dehát sajnos ez sem megoldás hosszú távon...:(

2010. márc. 16. 12:29
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lakhatna a nagyszüleinél esetleg, ameddig befejezi a középiskolát? Utána pedig külön életet kezdhetne munka vagy tanulás mellett, egy albérletben. Sajnos hallani néha ilyenekről, de mindenesetre ezt az anti-anyát feljelenteném a gyámhatóságnál.

A tanároktól is kérhetne tanácsot a barátnőd, hátha tudnának neki segíteni!

2010. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bea~ ***** válasza:
Mindenképpen gyámhatóság,már csak a 2kicsi miatt is!!!!Bár nem értem a nagyszülők eddig miért nem tettek lépéseket ha tudják mi folyik náluk!Undorító az ilyen!Nem akar dolgozni szül 3gyereket mert azt hiszi abból eléldegélhet munka nélkül viszont a gyerekeit meg nem tudja elviselni és üti őket.
2015. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!