Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viszonyulnátok ezek...

Ti hogy viszonyulnátok ezek után a szülőkhöz?

Figyelt kérdés
El kellett mennem albérletbe szüleim üres lakásából, mert egy olyan párom van aki nem elég h szegény családból való de nem is egy tanult ember. Ez nagyon nem tetszik szüleimnek h vele akarom összekötni az életemet. Beleszóltak abba is mire költjük a pénzünket. A párom is és én is dolgozunk. Egyetlen gyermekük vagyok. A lakásukat meg kiadták egy baráti család lányának szinte semmiért csak h fizesse valaki a fűtést és a fenntartását a lakásnak ( mert a fűtést (havi 25 000 ft), közös költséget ha üres a lakás is fizetni kellene) Tehát csak a lakás fenntartását kell fizetnie a csajnak amit mi is tudtunk volna! Nekem ez nem esik jól nem tudom mit tegyek.
2015. nov. 21. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Én ezek után biztos hogy nem állnék szóba velük.. messze elkerülném őket.
2015. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

A szüleid most szabad döntést adtak neked, éld az életed, szerintem nem szólnak bele, hogy a saját albérletedben mit csinálj... az, hogy a saját lakásukkal mit csinálnak, az ő dolguk, hogy ti a tiétekben mit, az meg a tiétek.

Szerintem ezzel semmi gond, ha nekem lenne lakásom, és a gyerekem olyan embert hozna oda, akitől féltem a tulajdonom (lehet, ők így vannak vele, hogy egy tanulatlan, szegény családból való egyént odaviszel) inkább döntenek úgy hogy utadra engednek, légy a saját lábadon, és kiadják másnak, akiben jobban megbíznak. Szerintem örülj, hogy el tudtak engedni, és éld boldogan az életed a pároddal.

2015. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem esne jól. Fogalmam sincs, mit tennék. Valószínűleg jó ideig keserűséget éreznék, de nem tudom, mert ezt el sem tudom képzelni a szüleimről.
2015. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szüleimnek, mikor elköltöztem otthonról, még megvolt a belvárosi lakásuk.

Hogy őszinte legyek, eszem ágába nem lett volna odaköltözni.

Elég semleges a viszonyunk, de össze tudunk kapni rendesen.

Nálatok is van feszkó, szóval a saját érdeked is azt diktálja, hogy ne a szüleid legyenek a főbérlőid.

2015. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én többé feléjük se néznék. Ha ők ennyire sz@rba vesznek, ugyanazt vissza is adnám.
2015. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azt a 'szinte semmi' lakbért ti fizetétek?
2015. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mint irtam a lakás fenntartását amit a csaj fizet azt mi is kifizetnénk ez természetes
2015. nov. 21. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem azon múlik hogy fizeted vagy sem... ha a gyerekembe nem bíznék meg, nem adnám neki, vagy akárkinek, akiben valamiért nem bízok meg, nem adom ki a lakásom, hanem értelemszerűen annak, akiben megbízom. Ők is csak ezt tették, te pedig fizetsz máshová, nem mindegy, hová fizetsz?
2015. nov. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ne is haragudj, de h lenne mindegy!!!!

Én fizessek havi 50-60 ezer ft albérletet plusz rezsi más meg szüleim lakásába vigad csak a rezsi áráért!!

már ne haragudj de szerintem ez neked se lenne annyira mindegy!

2015. nov. 23. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem emeletes házban éltek egyedül a szüleim, vígan élhettem volna a férjemmel az emeleten, mégis egy lyukban éltünk az első években albérletben, és fizettük. Nekem fontosabb volt hogy megmutassam, felelős felnőtt vagyok, de látom, te még nagyon gyerek szeretnél maradni és szüleidre támaszkodni. Gyerekkel pedig nem ereszkedem szellemi vitába, mivel erről a részről fegyvertelen ellenfél.
2015. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!