Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy "Bérházass...

Létezik olyan, hogy "Bérházasság", alibi házasság?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék megházasodni, párkapcsolatot sem nagyon, de a céljaim elérésére szükségem lenne egy alibi házasságra.


A társadalmi vélekedés általában azokat az embereket fogadja be jobban, akik teljesen átlagosak, vagyis szükséges a házasságban élés. Emellett a család felé is fel kellene már mutatni valamit, ugyanis ők csak házasságban tudnak gondolkodni, és kevésbé értik meg, hogy ez engem nem érdekel. Sőt a vidéki közeg olyan, hogy előbbre valónak tartják a primitív, esetlen, béna, nem ért el semmit az életben, de házas típust, mint a fordított esetet.


Ezért kellene nekem olyan, hogy valaki pénzért megházasodik, nem élünk együtt, nem járunk együtt, néha-néha, pusztán formalitásból megjelenünk itt-ott (rendezvények, családi események), és úgy teszünk mintha házasok lennénk, emellett mindenki a maga útját járja.


A legideálisabb olyan nő lenne, aki szintén ezt akarná, bár ez biztosan ritka, ezért egy komolyabb összeggel lehetne biztosítani az erőfeszítését. Bár ez összességében elég nehéz, mert jó pár évtizedig kellene ezt csinálni, az én részemről nem lenne probléma.


Valaki tud ilyenről? Btw: nem itt keresek, csak érdekel, hogy valakinek van-e ilyen ismerőse, vagy van-e valakinek tapasztalata.


2016. jan. 31. 15:14
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Max ott tudom elképzelni, ahol nincs család, meghaltak a szülők stb.

De egy olyan helyzetben, ahol családok vannak, azok előtt lehetetlen az ilyet megjátszani.

2016. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!