Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Működhet egy alibi kapcsolat...

Működhet egy alibi kapcsolat hosszútávon, akár házassággal?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, de szeretnék családot és gyereket. Viszont a pasikkal meg egyszerűen lehetetlen hosszútávú, komoly kapcsolatot kialakítani, de a lányok meg nem vonzanak szexuálisan, de velük meg jól ki szoktam jönni, mivel elég nőies vagyok. Erősen gondolkodom egy alibi kapcsolaton, csak nem tudom, működne így, vagy egyáltalán azt se, hogy hol lehet ilyet keresni.

2013. okt. 25. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a pasikkal meg egyszerűen lehetetlen hosszútávú, komoly kapcsolatot kialakítani"

Szerintem ha férfival nem sikerült, akkor nővel sem fog.

2013. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Túl a barátságon-t ajánlom figyelmedbe.
2013. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Láttam a filmet, de az eléggé más szitu. Én tudom magamról, mi vagyok és nem akarok hazudni!
2013. okt. 25. 16:37
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Arra akarsz célozni, hogy elveszel egy nőt feleségül? Szerintem nem lehetetlen, csak a megfelelő személyt kell megtalálni hozzá és tisztázni a játékszabályokat.

Kérdés, hogy elsősorban azért szeretnél alibi kapcsolatot, hogy a társadalom ne szerezzen tudomást a másságodról ill. hogy a család esetleg ne tagadjon ki? Mit szeretnél a házasságon belül? Lenne viszonyod férfiakkal? Vagy teljes mértékben lemondasz a vágyaidról és a férfiakról a hátralevő életedben, viszont ezzel csak óvatosan, mert ebbe akár "bele is betegedhetsz".

2013. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, de nem tisztességes a lánnyal szemben, ha nem mondod meg neki az igazat, meg szerintem neked sem lenne jó, ha egy életen át kéne hazudni annak, akivel együtt élsz. Ha pedig megmondod neki, hogy meleg vagy, akkor valószínű nem veled akarja majd leélni az életét, mert neki olyan valaki kell, aki szerelmes belé és vonzónak találja (szexuálisan is).
2013. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nyilván teljes őszinteséggel szeretnék egy ilyen kapcsolatot. Akár normál kapcsolatot is el tudnék képzelni, csak egyszerűen szexuálisan nem tudnék teljesíteni. Egyedül vagyok, szeretnék társat, családot. Nem csak a társadalom miatt, mert mondjuk nem fogadnák el, hanem mert tényleg úgy érzem, pasival lehetetlen komoly kapcsolatot kialakítani.
2013. okt. 25. 16:48
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne, nem ajánlom. Ez így nem működik akár mennyire is kedves a csaj meg falaz neked nem... A gyereknek két szerető szülőre van szüksége és ez független az indentitástól, ha ti nem szeretitek egymást akkor a gyerek mégis honnan vegyen példát a szerelemről?

Nyilván Magyarországon jelenleg nem engedélyezett hogy házasodjunk de ha van nyelvtudásod...és szeretnél is elköltözni már lehet gyereked is egy másik "liberálisabb" országban. Itt ez ma lehetetlen.


A lényeg hogy szerintem semmiképp nem működne legalább is én biztos nem házasodnék össze egy nővel...pláne nem azért hogy alibit keressek.

2013. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
a házasság az nem a környezeted számára van, hanem sajád magad számára. ha te nem vagy benne boldog, akkor annak nincs értelme.
2013. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

De még ha teljesen őszinte is lennél a lányhoz, a lánynak attól még ugyanúgy igénye lesz a szexre (hacsak nem aszexuális), és azt tőled nem fogja tudni megkapni. Tehát egyértelmű, hogy inkább egy olyan hapsival fog összeállni, aki az ágyban is meg tudja neki adni azt, amire vágyik, nem csak érzelmileg.


Egy ilyen alibi házasság legfeljebb úgy működhet, ha nyitott házasságban éltek, magyarul amikor bármelyik félnek szexre van szüksége, akkor félrelép valaki mással. De szerintem ez előbb-utóbb tönkre vágná a házasságot, még ha nem is szerelmen alapult az egész dolog, hanem kölcsönös megegyezésen. Arról nem is szólva, hogy mások előtt titkolni sem lenne olyan könnyű, és előbb-utóbb mindenki erről pletykálna.

2013. okt. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Béla211 ***** válasza:
Szerintem lehet fiúval is komoly kapcsolatot kialakítani. Mi már 4 éve vagyunk együtt. És más párokat is ismerek akik hosszú ideje élnek együtt.
2013. okt. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!