Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Hogy lehet feldolgozni, hogy örökbe fogadtak? Hogy keressem meg úgy az igazi szüleimet, úgy hogy ne tudjon róla anyu meg apu? 17/L

Figyelt kérdés

A szüleimnek azt mondtam, hogy ez semmin nem fog változtatni. Ez nagyjából igaz is. Csak az bánt, hogy nem mondták el korábban. Úgy érzem, hogy hazugságban éltem. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem ugyanúgy a szüleimet, mint eddig, csak úgy érzem van bennem egy űr.

Ezenkívűl tudni akarom kik az igazi szüleim. Miért nem ők neveltek fel? Miért nem kellettem nekik? Ezt úgy akarom kideríteni, hogy a szüleim ne tudjanak róla, mert félek, hogy úgy éreznék, hogy ők nem fontosak nekem. Ez lehetséges valahogy?


2010. márc. 29. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyem a szíved:)Egyébként annak sok oka lehet,ha egy gyermeket nem fogadnak el a saját szülei.Például a szegénység.
2010. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha 18 leszel,akkor egyedül is utánajárhatsz,de addig csak velük. nem fogod megbántani őket,mi most várunk örökbebabára,és felkészítettek bennünket,hogy a kislányunk amikor 14 lesz,majd előállhat ezzel a kéréssel,és nekünk kötelességünk lesz felvenni a kapcsolatot a gyámüggyel,akik kiadják vagy megtagadják a beleegyezést. szóval,ha nagyon akarod,bemehetsz a gyámügyi előadóhoz,talán mond valami okosat,de nem biztos,hogy jól jársz azzal,ha a múltat kutatod. mi mindenesetre az első perctől tudatni fogjuk a kislányunkkal,hogy más pocakjából bújt ki,de mi választottuk őt,met olyan különleges,és így talán nem kell átélnie azt a sokkot,amit most neked.

minden jót kívánok.

2010. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2010. márc. 29. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szerettek mint a saját gyermekük, ők a szüleid. Szerintem ez semmin nem változtat.

Szerintem az igazi szüleidet nem feltétlenül akarod te látni :S

2010. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De szeretném látni a vérszerinti szüleimet. Lehet, hogy nem olyanok, mint ahogy elképzelem, de akkor is szeretném megtudni, hogy kik ők.
2010. márc. 29. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a szüleiddel erről. Biztosan felkészültek arra, hogy eljön ennek az ideje Ne félj attól hogy megbántod őket. Természetes hogy kívancsi vagy a vérszerinti szülőkre.Fájdalmat azzal okoznál ha eltitkolnád előlük.
2010. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dzsozika válasza:
Szia! Amennyiben még aktuális a probléma akkor én tudok neked ebben segíteni. Éppen 1 hete, hogy végig jártam ugyan ezt az utat és az én szüleim sem tudtak meg semmit. Van jó és rossz tapasztalatom is. de minden csak rajtad múlik. és nem feltétlen fontos azonnal hivatalosan keresgélni. Ha még aktuális a téma várom válaszod :) és leírom mit hogyan :)
2012. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!