Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyóst megszívatom, mert...

Anyóst megszívatom, mert elegem van a dumájából. Megbeszéltük a párommal, hogy beetetjük, hogy van valakije (mármint a páromnak). Szerinted?

Figyelt kérdés
Bogarat ültetek a fülébe, legalább tud miről dumálni.Akinek meg elpletykálja az legközelebb meggondolja mit hisz el neki.Durva?
2010. ápr. 1. 10:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen te serulnel jobban, ebbol lehet,h akkora platyka keverdeik,h meg a vegen te is elhiszed. Vagy meg jobb, a ferjed tenyelg osszeszed valakit es te magad es egy szavad se lehet,mert te magad csinaltad neki az alibit. Ez rossz jatek.
2010. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé gyerekes.
2010. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Áhhhhh, ez nagyon dúrva. Azonnal rajtad kezdenének el csámcsogni, ez neked lenne szégyen, nem az anyósnak kitolás.


Inkább hülyítsd be egy áll pletykával. PL: tudom is én Kati néni nyert a Lottón több milliót. Ő elterjeszti a személy meg majd jól beolvas neki. Ez jobb.

2010. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajaj, az ilyen visszaüthet, hogy valóban lesz majd valakije. Inkább ne tedd!
2010. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Mert te fogsz a végén nagyot szí.vni, meg a párod. Ki a francot érdekel, hogy igaz-e vagy sem egy pletyka? anélkül is terjed,hisz ez a lényege (érted...) Ha valami ilyet akarsz, mondd azt hogy pl. 4es ikerek születtek a családodba, vagy főzd jó sósra a levest és hívd át enni. De ne ilyen gyerekes dolgot már, amit írtál.....
2010. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég bunkóság lenne tőled is, de a férjeden csodálkozom a legjobban..Lehet, hogy tényleg van valakije, és már előtte megbeszélte az anyjával, hogy jól megszívatnak téged?!
2010. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolso! Nalad a pont! lol :)
2010. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nincs eldöntve, hogy azt mondjuk, hogy nekem, vagy neki van valakije.Nem beszél az anyjával hónapok óta, mert mindig dumál róla valami pletykát, és marhára elege van.
2010. ápr. 1. 11:12
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább jobb, ha azt mondjátok, a férjednek ikrei vannak titokban egy kínai anyától. :)
2010. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Milyen buta lehetsz, stílusodból ítélve... szegény anyósod, jól kifogta a menyét. Persze kedves fia sem sokkal jobb, aki ilyet tesz az anyjával.
2010. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!