Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy valaki megpróbált/meg akart ölni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2010. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Úgy konkrétan nem, de elütni már próbáltak kocsival. Sajnos szándékosan :(
2010. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Nekem folyton üldözési mániám van, még a macskát se szeretem ha a hátam mögött van. :S
2010. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
volt
2010. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Engem meg akart ölni a húgom pasija, mert nem hagytam, hogy meg.urja a húgom a húgom 14 volt a srác meg 25. Amikor megtudtam gondoltam kitaposom a srác belét, de elbujkált. Aztán egyszer üzengetett, hogy megtalál és megöl. Én mondtam, hogy csak mondja, hogy mikor hova kell mennem és állok elébe. Hát találkoztam vele. A srác kb 58 kg volt én meg 113 akkor.Kérdeztem, hogy most komolyan ezt akarja? Ő határozott igennel válaszolt. Mire megemelte a kezét és már bemostam neki. Aztán csönd lett. Elmondtam neki világosan, hogy hacsak egy hozzá hasonló gyereket meglátok a húgom közelében, akkor olyan helyre fogok betolatni a kocsimmal, ahová nem süt be a nap. Ennyi. És ne hagyja magát senki ha fenyegetik.
2010. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nem hála Istennek. az utolsó történet vicces :D jól kiosztottad a hülyegyereket. Így kell ezt csinálni!
2010. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

hát olyan volt h szándékosan elakartak ütni engem is meg a barátaimat amikor sétáltunk egy kihalt helyen.és jöttek teljesen idegenek és ha nem ugrunk el akkor elütni..azok meg csak nevettek a kocsiból..


de amugy sokszor van üldözési mániám.. :S

2010. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. És ami furcsa kicsit hogy pár éve el akart rabolni egy férfi. Megállt autóval és azt mondta "gyere ide kicsike, adok csokit" , este volt, sötét és én meg elkezdtem rohanni haza fele. elindult utánam de a kocsija az út közepén volt és talán az miatt fordult vissza azt kiabálva "TE HÜLYE"
2010. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen... A volt pasim kést fogott a torkomnak:'((
2010. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan volt, hogy majdnem elütöttek. sétáltam barátnőmmel, és egy autó hirtelen gyorsan jött felém, szerencse hogy félreugrottam... különben...:S
2010. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!