Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértették a személyiségi...

Megsértették a személyiségi jogaimat. Hova forduljak? Milyen ügyvédet válasszak?

Figyelt kérdés
Azért ide írtam, mert nem találtam neki megfelelő kategóriát..
2010. ápr. 6. 20:20
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Valaki segítsen, légyszíves. Elég fiatal vagyok, nem tudom, mit tehetnék.

Tudakozónál se nagyon tudtak segíteni..

2010. ápr. 6. 20:25
 2/25 anonim ***** válasza:
mit értesz azalatt h megsértették a személyi jogaidat?? mert nem mind1 milyen mértékben, hogy stb... de persze ha nem szeretnéd leirni akkor bocsi...
2010. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Menjél be a bíróságra, az ingyen fogadóórájukra, ott segítenek neked.
2010. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ennél azért több infó kell...
2010. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát akkor leírom, hátha lényeges a kérdéshez.

Egy nagyobb városban élek, közvetlen egy forgalmas térnél. Térfigyelő kamerák is vannak. Azt tudtam, hogy az egyik a házam felé néz, nem is zavart. De ma viccből megkerestem az interneten ezt az online kamerát, és színtisztán be lehet látni a fürdőszobába! Áthívtam a szomszédot, hogy menjen már be a fürdőbe, én meg közbe néztem a képet. Simán kivehető, hogy ki van ott... Enyhén kiborultam.. Ki tudja, hányan néztek engem fürdés közbe... :@

2010. ápr. 6. 20:29
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, mi történt.

Ha kiraktad a cicidet MyVIP-en, aztán valaki beküldte napiszarra, akkor nem tehetsz semmit, mert joguk volt hozzá, mivel te már publikáltad a képet, így elfogadtad, hogy bárki letöltheti.

Ha más, akkor írd le, és jobban tudunk segíteni.

2010. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

20:29

Bárcsak az lenne amit leírtál...

2010. ápr. 6. 20:30
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes pereskedned, egyszerűen jelentsd be a panaszod és mondd el részletesen, hogy mi is a helyzet, mutasd meg, hogy a kamera belát a fürdőszobába. Szerintem ebben az esetben igazítani fognak rajta.

Ha pereskedsz, akkor be kell bizonyítani, hogy az adott kamera adott felvételeivel valaki visszaélt, sőt, a felvétel tényét is... Ki tudja meddig húzódik. De persze ha ráérsz és van felesleges pénzed is...

2010. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

20.29 vagyok

Bocsi, amikor elkezdtem írni, még nem tudtam, miről van szó. Csak sok ilyen jellegű érdés arra irányul, hogy VIPes képeket kipakolnak valahova...

Így szerintem is menj be bíróságra panasznapra, ott majd tájékoztatnak. Esetleg, ha tudod, hogy milyen cég üzemelteti a kamerát, menj föl hozzájuk, és "borítsd rájuk az asztalt". Ha nem lesz változás, jöhet a feljelentés :)

2010. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Jézusom, ha belegondolok, hányan láthattak :'( :@ Sík ideg vagyok...

2010. ápr. 6. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!