Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egész életem tönkrement 14...

Az egész életem tönkrement 14 évesen?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta, folyamatosan minden csak egyre rosszabb lesz. Ez nem kamaszkori próbléma, hogy sírok mert három nap után ejtett egy fiú, vagy mert nincs iphonom...

Az egész 2015.Február 13-án kezdődött. Íronikus, pont 13... nem mintha hinnék az ilyenekben.

A nevelő apámmal sose volt jó a kapcsolatom. Sokszor csinálta a cirkuszokat részegen, erőszakos volt, és folyton kidobott a házból éjszakákra mint egy macskát.

Télen, a fent leírt időpontban, Miskolcra akartunk utazni, rokonokhoz. Még a vonatom elkezdett kötekedni. Féltem tovább menni, mert tudtam, Miskolcon mégnagyobb cirkuszt csinálna, mint általában. Azt mondtam anyának, hogyha nem szól rá, nem fogok tovább menni a Keletiből. Anya persze neki adott igazat, hogy bár hallva születtem volna, kis g*ci vagyok,stb. A legszomorúbb, hogy a családunk kultúrált emberekből állt, és egykor ő is az volt.

Nagyon fájt amit mondott (Bár megszoktam már)

Nem mentem tovább, ott maradtam a Keletiben. Nem sokkal késöbb rendőrök elkaptak, felhívták anyukámat, hogy jöjjön értem. Ő azt mondta a telefonban, hogy lemondott rólam. Tegyenek velem amit akarnak.

Elvittek gyermekotthonba.

Az volt a nap, ami miatt az egész életem tönkre ment. Zokogtam, sírtam... nem gondoltam volna hogy rosszabb helyre is kerülhetek.

Az én anyám régen szeretett, bármit megtett volna értem. Három testvéremet már felnevelte, ő nekik járt a szeretet... akkor nekem miért nem jár?

Ezen mindig elgondolkodtam.

Megbánta amit tett. Rohangált a gyámügyre hogy kivehessen. Másfél hónap után sikerült. A veszekedések fokozódtak otthon. A verekedések is, és mindenért én voltam a hibás állítólag.

Szeptemberbem nem bírtam tovább, visszamentem az intézetbe. Nem volt senkim.

A többi gyerek megvert, megalázott, mert nem voltam cigány. Levágták a hajamat, erőszakkal, mert gyermekotthonban csak cigánylányoknak lehet hosszú haja... a nevelő nem szolt hozzá semmit sem. Bezárkózott, és hagyta hogy ezt tegyék. A karácsonyt egyedül töltöttem az utcán. Nem kértem semmit (De nem is kaptam) csak azt szerettem volna, hogy valaki szeressen, és ne kelljen egyedül lennem.

Elvittek másik otthonba. Ott is megvertek folyamatosan, ráadásul fiúk. Arrakényszerítettek, hogy álljak ki prostituáltnak. Muszály voltam megtenni. A nevelők ekkor sem tettek semmit. Megerőszakoltak folyamatosan. Pedig szűz voltam... a pénzt amit szereztem, drogra költötték. Nagyon nehezen tudtam tőlük elszökni. Megint más helyre vittek. Ott bevagdosták a kezemet, elnyomták benne a cigit, még mindig ott a helyük. Amikor megpróbáltam megszökni, a nevelő mondta a szobatársamnak, hogy ha megver kap egy doboz cigit tőle. Meg is vert. Szenvedtem évekig, és nem bírok ezzel a tudattal élni. Hisz mindig segítettem mindenkin, soha nem bántottam senkit, akkor is adtam ha nekem se volt, és még is engem bánt mindenki, még Isten is. A rosszak persze soha nem szenvednek...

Hála istennek, kiderült hogy van apám. (Anya azt hazudta hogy meghallt) aki nem is tudodd rólam. Ő befogadott, és mindent megad. De az emlékeim nem múlnak... minden nap kínoztak. Őszinte leszek. 4 öngyilkossági kísérletem volt. De ha valakinek ilyen a helyzete, ki ne akarna meghallni? A mai gyerekeknek annyi a bajuk, hogy nincs szerelmük, sírnak, mert tavalyi telefonjuk van. Úgy szeretnék sokszor a helyükben lenni... a pszichologus sem segít. Járok hónapok óta, de nem feledteti el az emlékeimet. És nem is fognak elmúlni, már sosem. Tudnék még miről beszélni, most nagyot csalódtam az emberekben... Nem tudom, mihez kezdjek most, folyton visszajönnek az emlékek... Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. máj. 16. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
97%

És Apád csak úgy a semmiből előbukkant? Az egy dolog, hogy te azt hitted, hogy nem él, de ő tuti tisztában volt vele, hogy van egy gyereke...

Elég kusza ez az egész történet...pont kezdem elhinni, erre jön egy részlet ami elég hihetetlen...Mindenesetre ha megtörtént, ha nem: pszichológus.

2016. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
89%
Ja mert anyád csak így könyökből tudja hogy te éppen hol csövezel melyik sikátorban...hagyjuk már..
2016. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
71%

Fejezd be és menjél inkább tanulni. Majd kibékülsz anyádékkal, biztos azért állítod be magad ilyen elesettnek, mert valamin összekaptatok. Egy gyerek nagyon sokat szokott a sztorin ferdíteni. Tudom, hogy velük dolgozom.

Ha meg tényleg megtörtént volna, már rég a pszichiátrián lennél.

2016. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! Szerinted nekem nem kellett hozzá sok lelki erő? Én sem emlékezhetek a dátumokra pontosan

A Károly utcai befogadóban vágták le a hajam. Borsod megyében kényszerítettek.Privátban szívesen elmondom a helyeket, de nem akarom ide kiirni.

Magyarország? Látszik nem tudjátok mik folynak egy Magyarországon lévő intézetben!

És 13 éves korom óta járok pszichologushoz, az első (mostmár a többi) trauma miatt is. A gyámügyön tettem bejelentést, ők feljelentést tettek. De visszavontam, mert Miskolcon is elkaptak, és még az utcán is megvertek. Az ügy lezárásáig pedig nagyon sok idő lett volna még hátra, és féltem, hogy addig komolyabb bajom is esik, hiába vagyok máshol...

2016. máj. 16. 13:28
 15/74 A kérdező kommentje:
Bolond voltam, hogy itt vártam rendes választ. Megértem a kedves válaszolókat, hogy nem hiszik el. Én se bírom felfogni, hogy ilyen megtörténhet...
2016. máj. 16. 13:30
 16/74 anonim ***** válasza:
87%

És az intézetvezető? Gondolom ő is leszarta, meg a rendőrök, meg a gyámügy meg mindenki akitől próbáltál segítséget kérni, szart bele, mi? Érdekes, itt egy kölyök kiírta a nyűgjét, és mindnek az a válasza, hogy a rendőrség meg mindenki leszarja.

Kamu. Mikor például az én ismeretségi körömben már azért kijönnek a rendőrök, ha hangoskodsz otthon. Szóval érted, miért nem hiszem el :)

2016. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
80%

"Az ügy lezárásáig pedig nagyon sok idő lett volna még hátra" ez a legfőbb probléma Mo-val és ez az ami miatt lehetetlen ennyi helyet bejárni 1 év alatt...


Fejezd be a nyávogást...felkapod a vizet? ez is csak egy újabb jele annak hogy fogalmad sincs milyen súlya lenne ennek ha tényleg megtörtént volna.

Összevesztél anyuékkal? megtörténik..ettől még nem kell szemét gonosznak beállítani őt aki kidob és leköp az utcán...inkább örülj hogy van és soha nem tenné ezt meg...

2016. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:

30:20-as. Te normális vagy? Ki szeretné hogy ilyen "sztoria" legyen?! Bármit megtennék, ha elfelejthetném!

A másik válaszolónak pedig : Örülnék, ha mellettem lenne az anyukám, és összeveszhetnék vele. De többet már nem fogok. Ugyan is látni se akar, és a nevelő apámmal él, az ország másik felén.

Az apám azt hitte, meghalltam. Anya bevallotta, hogy ő hazudozott... elvitt egy másik városba, amikor gyerek voltam, és azt mondta apának, hogy halott vagyok, de nem mondja el hova temettek. Amikor meg apa jött, addig anya bújtatott másnál. Csak én nem tudtam, hogy éppen bújtat, és hogy miért...

2016. máj. 16. 13:37
 19/74 anonim ***** válasza:
71%

a többiek már leírták, mi nem stimmel a történetedben


amit én hozzátennék: egy 14 éves, 8.-os gyerek nem tud ilyen szépen összefüggő szöveget írni, egyszerűen ez az írásmód nem jellemzi ezt a korosztályt, még nem ért annyi behatás, hogy ilyen szofisztikáltan írjon egy 14 éves gyerek


az meg egyéni véleményem, hogy ha valaki ilyen szörnyűségeken menne keresztül, pont nem a gyakorit választaná a szócsővének...

2016. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
88%
Hát gecc, te kajak nem vagy normális. :D azért ekkora kamut, hogy anyád azt mondta apádnak hogy meghaltál és nem árulta el hogy hova temettek.. Szerinted apád nem addig járt volna a bíróságra meg tudja a tököm hova, amíg meg nem tudja hogy mi volt és hova temettek téged, te szerencsétlen? Mostmár kezdesz nagyon felhúzni, te idióta.
2016. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!