Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egész életem tönkrement 14...

Az egész életem tönkrement 14 évesen?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta, folyamatosan minden csak egyre rosszabb lesz. Ez nem kamaszkori próbléma, hogy sírok mert három nap után ejtett egy fiú, vagy mert nincs iphonom...

Az egész 2015.Február 13-án kezdődött. Íronikus, pont 13... nem mintha hinnék az ilyenekben.

A nevelő apámmal sose volt jó a kapcsolatom. Sokszor csinálta a cirkuszokat részegen, erőszakos volt, és folyton kidobott a házból éjszakákra mint egy macskát.

Télen, a fent leírt időpontban, Miskolcra akartunk utazni, rokonokhoz. Még a vonatom elkezdett kötekedni. Féltem tovább menni, mert tudtam, Miskolcon mégnagyobb cirkuszt csinálna, mint általában. Azt mondtam anyának, hogyha nem szól rá, nem fogok tovább menni a Keletiből. Anya persze neki adott igazat, hogy bár hallva születtem volna, kis g*ci vagyok,stb. A legszomorúbb, hogy a családunk kultúrált emberekből állt, és egykor ő is az volt.

Nagyon fájt amit mondott (Bár megszoktam már)

Nem mentem tovább, ott maradtam a Keletiben. Nem sokkal késöbb rendőrök elkaptak, felhívták anyukámat, hogy jöjjön értem. Ő azt mondta a telefonban, hogy lemondott rólam. Tegyenek velem amit akarnak.

Elvittek gyermekotthonba.

Az volt a nap, ami miatt az egész életem tönkre ment. Zokogtam, sírtam... nem gondoltam volna hogy rosszabb helyre is kerülhetek.

Az én anyám régen szeretett, bármit megtett volna értem. Három testvéremet már felnevelte, ő nekik járt a szeretet... akkor nekem miért nem jár?

Ezen mindig elgondolkodtam.

Megbánta amit tett. Rohangált a gyámügyre hogy kivehessen. Másfél hónap után sikerült. A veszekedések fokozódtak otthon. A verekedések is, és mindenért én voltam a hibás állítólag.

Szeptemberbem nem bírtam tovább, visszamentem az intézetbe. Nem volt senkim.

A többi gyerek megvert, megalázott, mert nem voltam cigány. Levágták a hajamat, erőszakkal, mert gyermekotthonban csak cigánylányoknak lehet hosszú haja... a nevelő nem szolt hozzá semmit sem. Bezárkózott, és hagyta hogy ezt tegyék. A karácsonyt egyedül töltöttem az utcán. Nem kértem semmit (De nem is kaptam) csak azt szerettem volna, hogy valaki szeressen, és ne kelljen egyedül lennem.

Elvittek másik otthonba. Ott is megvertek folyamatosan, ráadásul fiúk. Arrakényszerítettek, hogy álljak ki prostituáltnak. Muszály voltam megtenni. A nevelők ekkor sem tettek semmit. Megerőszakoltak folyamatosan. Pedig szűz voltam... a pénzt amit szereztem, drogra költötték. Nagyon nehezen tudtam tőlük elszökni. Megint más helyre vittek. Ott bevagdosták a kezemet, elnyomták benne a cigit, még mindig ott a helyük. Amikor megpróbáltam megszökni, a nevelő mondta a szobatársamnak, hogy ha megver kap egy doboz cigit tőle. Meg is vert. Szenvedtem évekig, és nem bírok ezzel a tudattal élni. Hisz mindig segítettem mindenkin, soha nem bántottam senkit, akkor is adtam ha nekem se volt, és még is engem bánt mindenki, még Isten is. A rosszak persze soha nem szenvednek...

Hála istennek, kiderült hogy van apám. (Anya azt hazudta hogy meghallt) aki nem is tudodd rólam. Ő befogadott, és mindent megad. De az emlékeim nem múlnak... minden nap kínoztak. Őszinte leszek. 4 öngyilkossági kísérletem volt. De ha valakinek ilyen a helyzete, ki ne akarna meghallni? A mai gyerekeknek annyi a bajuk, hogy nincs szerelmük, sírnak, mert tavalyi telefonjuk van. Úgy szeretnék sokszor a helyükben lenni... a pszichologus sem segít. Járok hónapok óta, de nem feledteti el az emlékeimet. És nem is fognak elmúlni, már sosem. Tudnék még miről beszélni, most nagyot csalódtam az emberekben... Nem tudom, mihez kezdjek most, folyton visszajönnek az emlékek... Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. máj. 16. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:
Jeles tanuló vagyok, regényeket írok és verseket is. De írhatok hejtelenül is...
2016. máj. 16. 13:45
 22/74 anonim ***** válasza:
29%
Elfelejteni ezt az egészet sajnos nem tudod, annyit tudsz tenni, hogy elfogadod azt, hogy ez nem a te hibád volt, anyáddal soha többet nem kell találkoznod akkor se, ha ő fog keresni. Próbálj meg a jövőbe nézni, befejezni az iskolát és ismerkedj meg normális emberekkel az iskolában, akik segítenek túllépni ezeken a dolgokon, és előbb-utóbb találsz egy normális fiút, aki megérti a helyzetedet és végképp segít túllépni a dolgokon. Tudom, most úgy érzed, hogy azonnal el szeretnéd felejteni ezt, de ilyen gyorsan nem fog menni. Most már nem fog senki se bántani, úgyhogy próbálj meg minél több időt jó társaságban tölteni, aztán előbb-utóbb megjavul a helyzeted.
2016. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
84%
Na csajje. 1. Lapozd át a nyelvtankönyvedet. Kétszer. Alaposan. Nincs olyan, hogy meghalltam. 2. Kérdezd meg anyukádat, hogy hogy működik ez a nevelőotthon-dolog(ő biztos sokkal többet tud erről,nálad). 3. Ha ilyen élénk a fantáziád, értékes időd ne a Gyakori Kérdéseken vesztegesd, hanem írd meg ezt a sztorit 40.000-50.000 szóban, és küldd be egy könyvkiadóhoz. Ott értékelik a kratív, kitalált történeteket. Itt nem.
2016. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
68%
Olvashatsz regényeket, és lehetsz ötös tanuló is, egy 14 éves gyerek akkor sem képes ilyen megszerkesztett szöveget összedobni...
2016. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom kur*vál*ko*dás közben, meg az utcán volt időd tanulni és jelesnek lenni :)
2016. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
88%
Azért az is vicces, hogy a hozzászólásomban egyedül a helyesírási dolgot kifogásolod, pedig nem arról írtam... Azt viszont nem vetted észre, vagy nem is akartad, legalábbis látványosan kikerülted, hogyha valakit ekkora megrázkódtatás ér, akkor az nem a gyakorit fogja használni a gondjai terjesztésére.
2016. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
90%
Ez meg a másik..., ha valakit folyamatos jelleggel abúzus ér, állandó terror alatt tartják, egyik helyről a másik helyre dobják, az nem lesz jeles tanuló és nem fog szabadidejében regényeket olvasni.
2016. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
50%

Fú, de felhúztam az agyam...

Az összes ilyennek sitten lenne a helye. Nevelőapádnak, aki kimerítette a családon belüli erőszak fogalmát, anyádnak, aki szintén, és még adta is nevelőapád alá a lovat... a nevelőknek, akik megtűrték az erőszakot, na meg az összes kis genyának...

2016. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
86%

Lol hagyjuk már szegénykét, hadd fantáziáljon...

Csak sajnáltatni akarta magát...

Kár hogy a hamis sztorik szereplőit nem igazán sajnálja senki..nőj fel, lásd be hogy sz.ar lenne ha ez megtörtént volna.

Az egész sztorid úgy ferde ahogy van, akárhányszor tovább folytatod csak magadat ásod el még mélyebbre.....

2016. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:
Akkor menjetek a fenébe! Nem kívánom nektet, hogy éljétek ezt át, utána írjatok, mivel senki nem érdemli ezt! Akkor nem írok, mivel nincs értelme.
2016. máj. 16. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!