Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem, hogy párom,...

Van esélyem, hogy párom, gyerekem legyen így?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Van egy szembetegségem emiatt rosszul látok. Nem kezelhető. Huszonéves koromban kezdődött, kevés kapcsolatom volt eddig. Szerintetek van még esély arra, hogy találok valakit aki elfogad így?
2016. júl. 4. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Egyik ismerősöm 55 évesen vakult meg hirtelen. Rá nemsokára meg összeszedett egy palit. Évek óta élnek mint Marci Hevesen.

Persze, hogy van esélyed.

2016. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
persze,hogy van. kezdj el ismerkedni. akár hasonló problémájú emberrel, mint amilyen neked van.
2016. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Igen, de add lejjebb az igényeidet.
2016. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van esélyed. Nem az állapotodon múlik, hogy ha nincs senkid, hidd el.

Sokan vannak úgy, hogy nincsenek ilyen problémáik és mégsem találták még meg a párjukat. Sajnos ez nem olyan egyszerű dolog senkinek sem.

Szóval ne parázz a betegséged miatt.

2016. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ahogy idősödik az ember, úgyis romlik minden funkció, ez az egyik. A másik, hogy bármikor bárkivel történhet olyan, hogy lerobban, a legegészségesebb emberrel is. A belső értékeket kell nézni.

Amúgy az én szemem -7-es. Olyan párt találtam aki tök jól lát (na jó szemüveges, de ő nem szégyelli viselni), és betegség miatt cipekedni nemigen tud, amit viszont én igen. Tök jól kiegészítjük egymást. Úgyhogy nem feltétlenül csak azokra kell szorítkoznod, akiknek hasonló bajuk van, inkább olyan keress, aki úgy gondolkodik ahogy fentebb írtam.

2016. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Persze, feltétve, ha nem bújsz el, ha jársz normális társaságokba, ahol van lehetőség embereket megismerni
2016. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen miért ne lenne .
2016. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze.Aki szeret igazán szeret téged nem ezt nézi.
2016. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!