Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anya vagyok. Pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anya vagyok. Pici a gyerekem,9 hónapos. Apja még terhesen hagyott el. Milyen esélyem van társat találni?

Figyelt kérdés

A gyerekem apja volt az egyetlen ffi az életemben, szóval nem tudom hogyan kell ismerkedni, miről kell beszélni és hogy kell felhívni magamra a figyelmet.

Már 14 hónapja egyedül vagyok, nagyon magányos vagyok, jó lenne valaki, aki tudna szeretni, mellém bújni, kedvesnek lenni hozzám.

Hogy vagy hol találhatnék magamnak párt? Amikor kimozdulok itthonról a babával megyek és mindenkinek tök természetes, hogy neki van apja és nekem párom. Miért is gondolnának mást?


2015. aug. 23. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Miért akartál már az elsőtől gyereket?


Szerintem neten ismerkedj, a fent említett ok miatt.

2015. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok. Nem vagyok egy nagy pasizós. Sokáig voltunk együtt. Ennyi idősen már szerintem nem gáz ha terhes lesz az ember.
2015. aug. 23. 16:54
 3/19 anonim ***** válasza:

Végülis idősebb férfinél még lehet esélyed. Én veled egykorú vagyok, de nem tudnék gyerekes anyával ismerkedni. Tíz év múlva talán.


A neten próbálkozz és ne titkold el a gyerekedet.

2015. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

" szerintem nem gáz ha terhes lesz az ember."


Nem, nem gáz. Max ha olyantól leszel az, aki csak dugni volt képes, és azután sz@rik a következményeire.

2015. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sajnos gyerekkel elég nehéz. De talán neten könnyebb valamivel, hiszen az már elején tudathatod, hogy egyedülálló anya vagy. Így akiknek nem jelent gondot, azok keresni fognak.
2015. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyi esélyed van pártalálásra, mint bárki másnak. Csak le kell szögezni az elején, hogy te társat keresel magad mellé, és nem pótapukát. Azt hiszem az teljesen jogos elvárás mindenki részéről, hogy ne kelljen más gyerekét nevelnie. Viszont ha tudatod az elején, hogy erről szó sincs, akkor semmi akadálya nem lenne annak, hogy találj valakit szerintem.
2015. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#4. és a kérdező pont olyantól lett.
2015. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7-es! Ez jó volt! :) Szinte egész életem vele töltöttem! Olyan nagy baj, hogy nem vagyok egy rib @nc, akinek ennyi idő sen már vagy 100 pasija volt? Nem hiszem!
2015. aug. 23. 17:19
 9/19 anonim válasza:
Kérdező melyik városban laksz?
2015. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

simán van esélyed

az ismeretségi körömben a legtöbb gyermekes anya talált tárast, még a gyerekek ellenére is


amit ajánlani tudok az az h legyél mosolygós vidám és nyitott


netes társkeresés esetleg, de ott figyelni kell nagyon mert sok a olyan pasi aki csak szexet akar nem kapcsolatot, ellenben gyorsabban tudsz szűrni :-)

2015. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!