Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha erre féltékeny...

Normális, ha erre féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Pl ha találkozik egy nővel (aki régi osztálytársa, haverja). Beszélgetnek, iszogatnak...
2010. ápr. 17. 23:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mellesleg tudom, hogy minden nő szebb, jobb nálam.. Próbálok változtatni, de nem megy... Hogy csináljam?..
2010. ápr. 17. 23:08
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Régóta ismeri, mégsem vele van, hanem veled.
2010. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

gyűjts önbizalmat,hogy NEM minden nő szebb nálad.

nem látom sok értelmét,hogy féltékenykedj ennyi miatt,szóval inkább tereld másra a gondolataid,amikor ilyenek jutnak az eszedbe.

2010. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok sajnos.Szeretnék változtatni,mindig eldöntöm,de utána eldurran az agyam...

Várom én is az ötleteket!

üdv

2010. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység alapvetően önbizalomhiányból fakad. Féltékeny vagy, mert te nem vagy elég jó neki, egy másik nő biztos sokkal jobban tetszene, és különben is nem is érted miért van egyáltalán veled egy ilyen szent... :) Önmagadban kell alapvetően bíznod, azután a párodban. Ha nem bízol magadban sosem fogsz tudni bízni másban sem...
2010. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Benne bízom, csak magamban nem. Bármikor találhat jobbat.

De tudom, velem van, engem szeret... Még okot se ad a féltékenykedésre... Nem akarom elveszíteni

2010. ápr. 17. 23:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bízhatnál benne ha nem bízol önmagadban??? Ha bíznál benne akkor nem lennél rá féltékeny. Ha magadban bíznál akkor szintén nem lennél rá féltékeny. Az a baj, hogy te egyáltalán nem bízol se magadban se benne. Ne is próbáld bemagyarázni, teljesen felesleges!
2010. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
ha úgy gondolsz magadra, mint akinél találhatnak jobbat, akkor ez előbb utóbb valóra válik, és találni is fognak. gondolj ilyenkor a megismerkedésetekre, a szép pillanataitokra, és arra, amikor szerelmesen néz rád. így könnyebb lesz valamivel. pl. csukd be a szemed, ha féltékeny rohamod van, és idézd vissza a legutóbbi szexet. a legutóbbi csókot.
2010. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"nem akarom elvesziteni" ezzel pont azt vonzod, hogy ez tortenjen.

Neked is azt tudom javasolni, mint a masik lanynak aki feltett egy ilyen kerdest utanad, hogy a gondolkodasotokat valtoztasatok meg!

Mert a Vonzas Torvenye mukodik, es bizony bevonzzuk azt amire sokat gondolunk!

Hogy tisztabb legyen

www.thesecret.hu itt online el tudod olvasni a konyvet

valamint A Vonzas Hatalma

2010. ápr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!